Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit szólsz ahhoz, hogy Emma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólsz ahhoz, hogy Emma Watson nem szőrtelenít intim helyen?

Figyelt kérdés

"A Harry Potter-filmek Hermionéja elmondta: a természetesség jegyében nem borotválja, ellenben olajokkal kezeli intim szőrzetét és szemöldökét. Szerinte ezeről tudni kell beszélni, mert éppen ideje lerombolni a falakat az ilyen “tabu témák” körül – írja a DailyMail.


Forrás itt: [link]


Kiábrándító számodra?


2019. aug. 16. 20:32
1 2 3 4
 21/35 A kérdező kommentje:

#14


Jókat írsz, de ettől függetlenül, nem meggyőzőek az érveid. Egy 21. századi fiatalnál a szőrös nemi szerv az igénytelenség jele, mert egyszerűen nem néz ki jól. Egy fiatal lány sem érzi magát úgy jól, azért szedi le. Sőt én sem, pedig én pasi vagyok.


A kopaszodás is egy természetes dolog, és a kopasz fazonnal is megvannak az előnyei, mégis jobban szeretik az emberek, ha van hajuk. A példa persze szándékosan sarkított, de a lényeg így is érthető.

2019. aug. 16. 22:16
 22/35 anonim ***** válasza:
77%

#19: intim területről volt szó.

#20: Csak mert divat? Csak azért, mert teljes iparág épült rá?

Nyalni nem a szőrös részt kell.

Anno én is kipróbáltam, amikor divatba jött

- Nem éreztem magam nőnek csupaszon

- Totálisan kipersegett a bőröm a borotvától. És mivel munkahelyemen nem tudtam minden wc után mosni és fertőtleníteni, szárítani, így be is gyulladt kb. minden szőrtüsző, apró gennyes hólyagocskákkal. Bocs, de nekem meg az volt gusztustalan...


Manapság azért tartja mindenki igénytelennek, mert a trend ezt sulykolja az emberekben (mondom, külön iparág).

Ja, és elárulom, kb. ugyanannyian tartják izgatónak, mint amennyien igénytelennek.


Miért nem lehet elfogadni, hogy van, aki így, van aki meg úgy szereti? Miért kell rögtön igénytelennek kikiáltási valamit csak azért, mert neked nem tetszik?


A hónaljamat borotválom, a lábamat epilálom. Intim terület szőrös. Samponnal mosom, tisztasági betétet használok, és köszönöm, de nem vagyok büdös!

2019. aug. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
3%

#23 Azért kell kikiáltani, mert büdösebb. Számomra ez igénytelen, számodra az, hogy az elején begyulladtál a borotválkozástól. Hozzá teszem, az az elején van, amíg a bőröd meg nem szokja. Nekem meg a szőr kényelmetlen, és ennyi.



Ez a divat meg trend-re való utalás, meg egy hülyeség. Nem azért szedem le, mert mások is leszedik, hanem mert így kényelmesebb számomra, így vagyok tisztább. Megsúgom, hogy az, hogy a színésznők és egyéb celebek (nem Emma Watson az egyetlen) kiteszik ezt a "szőrösen jobb az élet" és a többi posztot, nem kevésbé manipulatív és divat teremtő, mint a csupaszon jobb trend.

2019. aug. 16. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:

"#20: Csak mert divat? Csak azért, mert teljes iparág épült rá?"


Igen, csak azért, mert divat. Te talán egy barlangban élsz, de a divat rendkívüli módon meghatározza a társadalom gondolkodását.


Ma például divat a mumble rap, sokaknak az tetszik, ezért tudott Lil Pump 18 évesen dollármilliomos lenni. Mit tudsz tenni ez ellen?


Persze értelek én téged, hogy te nem akarod követni a divatot. A baj csak az, hogy azzal azért nem állhatsz ki az emberek elé, hogy szőrös a puncid, és hogy ez mekkora jó, tegyenek arra nagy ívben, hogy például Asa Akira-nak szőrtelen.


Emma azért nyilatkozhatott erről, mert feminista tekintély, akire odafigyelnek a nők. De egyébként az átlag nő csak bohócot csinálna magából, ha elkezdené a szőrös nunit reklámozni.


Egyébként semmi baj nincs azzal, ha te nem borotválod, de nekem nem jönnél be úgy. Volt dolgom szőrös puncival, nyaltam olyat, és nem tetszett.

2019. aug. 16. 22:31
 25/35 A kérdező kommentje:

Egyébként meg nem feltétlenül azért szőrtelenítenek a fiatalok, mert divat. Van olyan, aki azért csinálja, mert meg akar felelni másnak, és ez durván a divat hatása.


De!


Van, aki tényleg jobban érzi magát úgy, az meg már egyéni döntés.

2019. aug. 16. 22:36
 26/35 anonim ***** válasza:
66%

"Nem azért szedem le, mert mások is leszedik, hanem mert így kényelmesebb számomra, így vagyok tisztább"


Igen, neked. És ezt elfogadom. Akkor ti miért nem tudjátok elfogadni, hogy más meg máshogy érzi jól magát?


Mint írtam, amikor divatba jött, én is kipróbáltam. És nem éreztem magam úgy nőnek! Én még abban nőttem fel, hogy a szőrösödés a felnőtté válás jele. És ez beégett... Tudom, pszichés.

De nekem a szőrtelen intim teljes hazavágta a libidómat! Értsd szó szerint: nem tudtam felizgulni, nem nedvesedtem, nem tudtam elélvezni.


Nem vagyunk egyformák.


"Egyébként meg nem feltétlenül azért szőrtelenítenek a fiatalok, mert divat. Van olyan, aki azért csinálja, mert meg akar felelni másnak, és ez durván a divat hatása."


Persze, ma... De hidd el, divatként indult. Kezdetben láb, majd hónalj, végül intim. Mindenféle szőrtelenítő módszerek, különbözőek a különböző testrészekre, mindenféle krémek, mint írtam, külön iparág épült rá

Azóta felnőtt egy nemzedék. Nekik ez már természetes. Ezzel sincs bajom.


De bocs, igenis bosszant, hogy csak amiatt igénytelen nem vagyok titulálta, mert más tetszik.


És hidd el, van, aki így is örömmel habzsolja!

2019. aug. 16. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

#27


Ne haragudj a kérdésért, de vallásos családban nevelkedtél?

2019. aug. 16. 22:45
 28/35 anonim ***** válasza:
83%

#28: nem. Csak akkoriban még ez volt. A biológiai órán tanultuk a külső nemi jegyeket. És igen, akkor ez még a felnőtté válás természetes velejárója volt.

És bizony olyan szinten, hogy vártuk.


Én ebben nőttem fel. Tudom, hogy a korosztályomból is sokan szőrtelenítés én. Egészségükre!

Nekem nem jött be.

Haladhatnék a divattal, semmiből nem állna lelézereztetni. De mint írtam, én anélkül nem érzem nőnek magam.

És tudós mit? Inkább tartsatok ti, idegenek igénytelennek, de jókat élvezzek az ágyban, mint hogy haladva a trenddel, igényes legyek, de szex nélkül éljem le a hátralévő 20-30 évemet! ;)

2019. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
Meg hát!
2019. aug. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
74%

Kérdező , depressziós vagy azért mert hogy te nagyon majmolod a divatot. Inkább ne hangoztasd , maradj magadnak ott a barlangodba.

Miért akarsz te mindenkit rákényszeríteni a hülyeségedre?

A kopasz emberek is igényesek akkor akinek meg van haja az igénytelen ???

Te nagyon a birka szindrómások közé tartozol!!!

2019. aug. 17. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!