Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szép, vagy a szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szép, vagy a szexuálisan erős kisugárzású nőket szeretitek inkább?

Figyelt kérdés

Noha a kettő járhat együtt, de nem feltétlenül van így. Azért, mert egy nő szép, még nem jelenti azt, hogy szexuálisan erős kisugárzása lenne minden esetben. Van olyan, aki bájos, de nem az a fajta, akit szanaszét dugnék akár nyilvános is rögtön.


Ellenben ott van mondjuk Asa Akira:


[link]


Ő nem szép, vannak nála szebb nők is... de valahogy ő olyan, hogy szanaszét kefélném... egyszerűen csak úgy áramlik belőle az erotika.


Összefoglalva tehát, számomra nem az a fontos, hogy egy nő szép legyen, hanem az, hogy legyen nagyon erős szexuális kisugárzása.


Ti hogy vagytok ezzel?


2019. aug. 16. 22:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A szépeket. F 24 😉
2019. aug. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
50%
Én a szépeket, akiknek erős szexuális kisugárzása van.
2019. aug. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Én a fiatal, ártatlan,szende csajokat...
2019. aug. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Én az aranyosakat.
2019. aug. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Dugni mindegy.

Barátnőnek inkább a szépeket.

2019. aug. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
9%
Felejtsétek már el ezt a "kisugárzás" dolgot. Ezt a csúnyáknak mondogatják a felszínes balekok. Nekem ami fontos, h ne legyen csúny, belsőre pedig az őszinteség, és cukiság
2019. aug. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én azokat a lányokat, akiken érződik, hogy szeretik a szexet. A szép, de jégcsap fap*nák megfejtését már meguntam.
2019. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A "szép, de nem kefélném egyből szanaszéjjel" típus szerinted milyen? Audrey Hepburn?
2019. aug. 17. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem az ilyen amazon közel 180-185cm magas nagy puncis jön be.

Inflatable dildo blowout!videó

2019. aug. 17. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!