Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » összejönnél egy olyan lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

összejönnél egy olyan lánnyal aki kicsit szőrösebb az átlagnál? Pl hát, mell is. De persze borotválja! és egy szép lány. De még arcszőrzete is van, főleg nagyon erős pajesza, de azt is minden reggel borotválja!

Figyelt kérdés
ÉS nem! NEM VALAMI TRANSZVESZTITA IGAZI LÁNY!
2015. jún. 2. 17:54
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

bizonyos táplálékkiegészítők csökkenthetik a tesztoszteront úgy, hogy ösztrogénné alakítják...


magyarul lefordítva, szőr helyett jobb domborulataid lesznek, nőiesebb leszel, hiszen az ösztrogén a nőiesség jeleit hozza elő.


egyébként nekem nem lenne gond, ha tényleg borotválkozna legfőképp gyantázná magát, és tényleg sehol se lenne erős szőre (lent sem).


Pihe pehely az más kérdés, az akkor se zavar ha akkora mint a körmöm. Csak a fekete szőr...

2015. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Persze. meddig tart lézer alá rakni?
2015. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
borotválkozás minden nap megvan de az arcot azt nem igen lehet gyantázni, mert nem pihék vannak hanem igazi szőr, de ha leborotválom akkor nem vehető észre, max estére kezd szúrni de akkor is egy picit. orvos szerint nagyon veszélyes belenyúlni a hormonháztartásba női hormonnal, főleg hogy menstruációs meg egyéb zavar nincs, így semmi értelme csak veszélyes. viszont a borotva az mindig használom, és ahol lehet ott szőrtelenítő krémet használok!
2015. jún. 2. 18:00
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Olyan gusztustalan a kérdés, olyan gusztustalanok a válaszok, megyek hányni.
2015. jún. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Dugnám csak!
2015. jún. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
kedves 2. nem azt kérdeztem hogy szerinted mit kéne csinálni, hanem hogy így összejönnél e velem vagy egy ilyen lánnyal. ez az első. a másik pedig az, hogy egy olyan lézeres kezelés, amit nem a szépségszalonban hanem igazi orvosok végeznek orvosi lézerrel, ergo valóban hosszútávú akár véglegesen használ is, olyan 40 ezer forint per alkalomtól kezdődik. és ide kell vagy 5-6 alkalom. jelenleg nekem nincs erre pénzem, és nem is tervezem. szia.
2015. jún. 2. 18:07
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem ezen múlik szóval nem volna kizáró ok. A szőrös punciért meg Neki is könyörögnék hátha belemegy :P
2015. jún. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

2# vagyok ha esetleg nem láttad volna az első szó az volt hogy "persze" ami egyenlő az igennel.A lézeres rész pedig egy hatékony lehetőség ként van felkínálva és nem annyira drága mint amennyire gondolod és ha szerencséd van nem is kell 5-6 szór végigmenni egy testrészen.

Szia.

2015. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
kedves második, nekem ez nem probléma. nem azt kérdeztem hogy hogyan tudom kiirtani a szőrt, hanem hogy mennyi esélyem van így. én ilyen vagyok, nincsenek önelfogadási problémáim, sajnálom ha te neked ez jött le. de talán máskor olvasd el a kérdést és értelmezd. vagy esetleg téged zavar a szőröm hogy ennyire ki karod lézereztetni?:) ha igen elmeséled miért?
2015. jún. 2. 18:20
 10/18 anonim ***** válasza:
53%
kizárt.
2015. jún. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!