Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért jó análisan csinálni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jó análisan csinálni a barátnotöket?

Figyelt kérdés
Fiúk miért szeretitek annyira análisan csinálni a barátnotöket Mi benne olyan élvezetes Normális válaszokra vagyok kiváncsi mert el sem tudom képzelni mi lehet annyira jó benne
2019. aug. 18. 19:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
79%
10: így van, esetleg annyival kiegészítve, hogy néhány nőnél valóban stimulálja a hüvely felőli részeket is, így inkább egyfajta érdekes kiegészítőként, de szeretik csinálni.
2019. aug. 18. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
76%

Nekem azért jó,mert a barátnőm kéri hogy legyek ott is.

Ha nem tetszene neki,nem szeretné úgysem. Pirosbetűs napokon mindig van, de van hogy közben is. 😊

30/f

2019. aug. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
31%
Szűkebb és ennél fogva élvezetesebb.A póz olyan uralkodó és hát a szép fenék látványa beindit bennünk mindent amit csak lehet 32f
2019. aug. 18. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
83%

Leginkább azért kedvelem az anált, mert kb évente 1-2 alkalommal van. Szóval ritkaság, ennélfogva különlegességnek számít.

Egyébként meg, a másik dolog ami miatt kedvelem, az az, hogy szuper óvatosan kell csinálni és kifejezetten hosszú előjátékot igényel:)

Maga az érzés egyébként az elején szűkebb mint a punci, aztán mire kitágul már nem olyan jó, ezét análisan pl nincs hosszú menet:) az csak ilyen extra ráadás egy tartalmas szexnap lezárásaként.


A 10-es válaszolóhoz meg annyit, hogy ha nem lenne ott idegvégződés akkor azt sem éreznéd, hogy bármi behatol, vagy kijön a fenekeden.. amúgy meg a férfigyűlölő, általánosító véleményed meglehetősen durva. Nonszensz, hogy nem törölték a válaszodat!

2019. aug. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
5%
Butaság ez, nem férfigyűlölet! Egy dolog, hogy nem szereti avagy nem is szeretné kipróbálni és punktum, ezt ellehet fogadni, sőt abszolút meglehet érteni (szerintem az összes heteroszexuális férfi ezt könnyedén megértheti). Ugyanakkor önzőséget említeni a férfiak részéről úgy, hogy egy olyan dolgot tagad meg, ami pedig a férfinak jó, hát mi az, ha nem önzőség, hogy feltétlen legyen nekem is jó, ha csak neki jó, az kizárt? Egyébként számos olyan pozíció van, ami a nőnek "nem jó" (ill. nem, nem feltétlen jó, ezt embere válogatja), a férfiak pedig kimondottan kedvelik, mert akár jobban izgatja őket, sőt akár minőségibb orgazmust eredményez, akkor az is teljességgel kizárt? S mindez, hogy ezt igenlik ez a férfiak önzőségéről árulkodik? :D
2019. aug. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

az érzés. az érzés a jó benne. Mert más. Teljesen más. Különlegesebb. csakis az érzés miatt szeretem csinálni.

Nem mondom, hogy jobb, de másabb és mivel nagyon ritkán kapom meg, ezért nagyon kívánom.

2019. aug. 19. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert nagyon szűk és annyira izgi oda is betenni. Ezen kívül még a látvány se utolsó illetve hogy egy kicsit fáj is, jó is, fura is meg annyira más hogy mindjárt bekakilok de nem tudok érzés ... Tehát hogy ezt érezheti a barátnőm. Ezért izgalmas.
2019. aug. 25. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
100%
szükebb. Tudok a melleivel foglalkozni közben.
2021. szept. 4. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!