Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Manapság a szűz lányok csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Manapság a szűz lányok csak tartós kapcsolatban akarják elveszíteni? Vagy miért olyan félénkek laza ismerkedés terén?

Figyelt kérdés
2019. aug. 19. 16:02
 1/10 anonim ***** válasza:
87%
Minek adjuk a szűzességünket oda minden jött mentnek? Normális lányok általában az arra alkalmas személyre ruházzák fel ezt a megtiszteltetést. Majd ha valaki nem csak lazát akar és tud várni annak oda adjuk. De amugy meg mindenki szabad ember és felnőtt. Eldönti kinek és mikor adja oda, de aki csak lazában elveszíti kissé szánalmas. 22/N
2019. aug. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
1. 👍
2019. aug. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Első válaszolónak igaza van. Ha laza dolgot akarsz keress nem szűzeket. A szűz normális lányokat hagyd meg a normális pasiknak akik tudnak várni rá :)
2019. aug. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Az lenne a normális, csak nem mindig jön össze. Nekem is alkalmi lett végül, de főleg aki sokáig szűz marad, azt valószínűleg úgy nevelték, hogy ne menjen fel mindenféle jöttmenthez, és hát elsőre sokszor valóban ijesztő egyáltalán kettesben maradni is valakivel, akit alig ismersz. A filmekben is az van, hogy majd jön a nagy szerelem, így persze, hogy mindenki erre vágyik, ha ezen nőtt fel. Azt is hallja mindenki mindenhonnan, hogy az első alkalom mennyire meghatározó, ezért sokan még akkor is tartanak tőle, ha stabil a kapcsolatuk, hát akkor mi van, ha érzelmileg sincsenek egy hullámhosszon?
2019. aug. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem akarjuk bárkinek felajánlani a szűzességünket. Inkább várunk a megfelelő emberre.
2019. aug. 19. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Manapság? Ez mindig is így volt.
2019. aug. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

1-es

Igazad van.

Tegyük fel, hogy van egy srác, aki tetszik, normális, okos, keményen küzd, hogy legyen jövője, diplomája már megvan.

De kiderül, hogy szűz 24 évesen. Mit reagálnál? Odaadnád neki?

Őszintén!

2019. aug. 21. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nem nem volt mindig igy. Én is csak úgy venném el egy lánytol ha közbe szeret. Sajna mások nem igy gondolkodnak mind.. nekik jöhet a szexkapcsolat stb.. Én csak arra vágyok hogy valaki szeressen, utána benne lennék akármibe, de hát mostanság a lányok nem épp hűségesen szeretni akarnak..

18f

2019. aug. 25. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Épp arra írtam hogy ez mindig így volt. A szűz lányok mindig is tartós kapcsolatban akarták elveszíteni és így is lenne a normális.
2019. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8-as vagyok, igy van 9es!
2019. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!