Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A hozzám hasonló fiatalok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hozzám hasonló fiatalok ilyenkor mit csinálnak? 19

Figyelt kérdés

Nem rég keveredtem ide és amilyen kérdések itt vannak és válaszok! :O

Igaziból mindig is tabuk nélkül szerettem beszélni szóval, hogy nők ennyire őszinték az nagyon tetszik :)

Viszont az a helyzet én még szűz vagyok és nem is volt még nagyon nő az életemben :/

Vannak hozzám hasonló emberek akik eléggé egyedül vannak és vágynak már a testi kapcsolatra de semmi nem jön össze? Ti mit csináltok? És hol kerestek partnert?

19/f



2019. márc. 17. 19:21
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Hasonlo a helyzet. Legalabbis enis szeretek tabuk nelkul beszelni :)

De keves lany szereti a nyilt szokimondo eleg pervi stilusom

2019. márc. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Volt mar itt rengeteg ilyen kerdes, toleg 1-2 evvel idosebbektol is.

Nos azt tudjuk csak neked is mondani amit nekik, lepned kell annak erdekeben, hogy ez az allapot valtozzon. Ossze kell szedned magad, es mondjuk tarskereso oldalakon kezdemenyezni a lanyokkal, de lehet akar szemelyesen is, oke nem mondom, hogy tuti rogton sikered lesz, de a csalodas ne vegye el a kedved. Van rengeteg lany es bejohet. Csak szedd ossze magad, es persze az onbizalmad.


33 N.

2019. márc. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem feltét erre gondoltam. Csak mindenről lehet velem beszélni nincs tabu, itt sincs ebben a topicban. De nem vagyok perverz ami azt illeti. Vannak pár kétértelmű megszólalásaim de ennyi :D De mondjuk azt sokan szeretni szokták :)
2019. márc. 17. 19:30
 4/8 anonim válasza:
Szia!:) Hasonló helyzetben vagyok, csak 18 éves lányként. Csak azt akartam neked üzenni, hogy nem vagy egyedül. És sok sikert, azt hiszem! :D
2019. márc. 17. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
#4 Itt az alkalom, írjatok egymásnak privátot ;)
2019. márc. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
prostik az egyetlenek az esetedben, akik segíteni tudnának.
2019. márc. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Kétlem hogy örömlányok lennének az egyetlen mentsváram😅

Nem lehet annyira lehetetlen, hogy olyan emberek legyenek valahol a közelemben akik megértenek, aféle lelki társ...

2019. márc. 17. 22:47
 8/8 anonim ***** válasza:

Hali, hát nekem egy lány volt az életembe, de igazából rajta kivül soha senki nem fogadott el.. Én is vágyok a testi kapcsolatra és szeretetre is.. De kétlem hogy egy szexért fizetős oldalon boldogságot kapnánk :D Szivás az élet ha senki se fogad el...

18f

2019. aug. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!