Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miert nem szeretnek a ferfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem szeretnek a ferfiak dominalniaz agyba?

Figyelt kérdés
Ugy veszem eszre, hogy a ferfiak arra vagynak, h lovagoljak szopjak le oket. Hol vannak a dominans , agynak szorito fenekelo ferfiak? Miert csak kisfiukkal van dolgom? A tarskeresokon se talalok nekem megfelelot. Vegleg kihaltak? 19L

2019. aug. 19. 18:16
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha kisfiúkkal ismerkedsz, kisfiúkat kapsz, ha férfiakkal, akkor férfiakat. Te választasz.
2019. aug. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
91%

Sztem az idősebb korosztály domináns az ágyban. De nincs sok tapasztalatom ebben.

N

2019. aug. 19. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szexelj egyszer egy domináns Férfival és majd még tudod, hogy vannak!

48Ffi

2019. aug. 19. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 mikeXxX ***** válasza:
57%
Tudod ott a gond hogy ha érdekel valami akkor kicsit olvass is utána mert férfi nem dominál hanem dom szeretem hogy elvárás az van de semmi más nincs ! 40f
2019. aug. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

mikeXxX!

Ha te valóban egy 40 éves férfi vagy, akkor ekkora baromságot nem kellett volna írnod!

Kicsit kevered a fogalmakat. A Dom és a Domina is dominál, mivel mindkettő irányít, érvényesíti az akaratát. Te kicsit összekevered a dominál és a Domina fogalmát. Lehet, neked sem ártana kicsit olvasgatni, mielőtt hülyeséget írsz!

48Ffi

2019. aug. 19. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 mikeXxX ***** válasza:
0%
Ja értem 15# akkor szerinted ez tökre normális ugye ? Szerintem az lett volna a helyes kérdés miért nincs egy jó dom férfi aki uralkodna felettem ! Látom te is 19 éves lánykát akarsz sok sikert hozzá 😊 !
2019. aug. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%

A kérdéssel semmi baj! Csak meg kell érteni!

Egyébként pedig semmi kifogásom nem lenne egy 19 éves szub beállítottságú lány ellen.

2019. aug. 20. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 AlexKieninger ***** válasza:
0%
19 éves vagy és egyedül élsz és magadnak keresed a pénzt?. Ohhh tudod tanulni kéne és akkor nem basztak volna ki otthonról . Ezzel példálózol hogy de én egyedül élek fuuhh gyenge kifogás.Aki nem masochista az már kisfiú . Gratulálok érett nő.
2019. aug. 21. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!