Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti is féltetek a nagy alkalom...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti is féltetek a nagy alkalom előtt?

Figyelt kérdés

Már elég régóta gondolkodok rajta, és félek hogy milyen lesz az első alkalom, meg az első csók. De félek hogy elszúrok valamit. Mondjuk hülyén csinálom vagy fájni fog, vagy nem is tudom,

Ti is féltetek vagy egy kicsit aggódtatok emiatt. Sztorikat, és tapasztalatokat is szívesen várok.



2019. júl. 23. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem elképzelhetetlen volt az hogy valaha is szexelni fogok. De aztán a neten találtam egy lányt, igaz csak kaland volt, de féltem nagyon. Nem akartam elmondani hogy szűz vagyok. De végül jól sikerült. Felállt, nem élveztem el hamar. Szóval jó volt :)

Ne aggódj szerintem, főleg ha olyannal történik akit szeretsz is akkor nincs mitől félned! :)


22f

2019. júl. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Persze, mindenki fel valamilyen szinten. Nekem fájdalmas volt, de jo élmény marad mert azzal tortent akivel szerelmesek voltunk egymásba.

L

2019. júl. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors, és és értelmes válaszokat! :) Jöhetnek még!
2019. júl. 23. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne félelemként és aggódásként fogd fel, illetve gondolj rá, ugyanis nincs mitől félned :)

Inkább legyen ez csak egy kis egészséges izgalom, ami mindenkiben megvan az első, vagy egy új partnerrel az első alkalom előtt. :)

25F

2019. júl. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 StevenUp ***** válasza:
100%

Nem féltem mert törvényszerű volt hogy el fogom úgyis veszíteni a szüzességem...

Mert mindent elhagyok mert nem figyelek elég jól

2019. júl. 23. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Nem tudtam kielégíteni, nagyon ügyetlen voltam, próbálkoztam még aztán a végén már nevetett rajtam. Folytatás nem lett a lánnyal, otthagyott. Egy életre bennem hagyta a nyomot az első és utolsó alkalom, azóta nem merek a lányokhoz szólni se mert rettegek tőle hogy az ágyban megint nevetségessé teszem önmagamat.
2019. júl. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
a 4-es válaszoló jól mondja! 6-os neked meg annyi hogy ez olyan dolog mint amikor ledob a ló a hátáról.Azonnal nyeregbe kell pattanni újra,ha kell másik kancát keresve,mert gyakorlat teszi a mestert :D
2019. júl. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
még annyit hogy teljesen természetes dolog hogy izgulsz,de egy kis beszélgetés,kis italozás,oldja a feszkót.az első alkalom valahol mindenkinek olyan suta :D és itt jön képbe a gyakorlás :D Csak lazán :)
2019. júl. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!