Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés nőként élni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés nőként élni?

Figyelt kérdés
Félreértés ne essék, nem vagyok transznemű. Csupán kíváncsi vagyok hogy milyen lehet nőként az élet. Normális válaszokat kérek.

2019. aug. 19. 20:32
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából ahogy #7 írta.

És én is tényleg a menstruaciot utálom a legjobban. Mindig a legrosszabbkor jön: minden egyes nyaralasnal megvan. És persze valahol a közepén, hogy előtte is és utána is fájjon a hasam. Na meg nyilván közben...

Amikor távkapcsolatban voltam barátommal, egy hetet tudtunk találkozni sok hónap után. Na mikor jött meg? Akkor.


A másik hogy ezzel járnak a hangulatingadozások. Nekem nagyon gyakran van ilyen, zabalok és sírok utána meg nevetek. Szoval fura...


Nőgyógyász rémálom. Meg most is keresem a megfelelőt.


Szex elsőre fajt, orgazmust elérni nehéz. Sokak így vannak ezzel. Sokszor kellemetlen is, több alkalom van arra hogy fájjon. Ha meg nem vagy kapcsolatban ribi leszel egyből ha felszedsz valakit hogy legyen egy jó ested.


Negatívum meg hogy (óvszeren kívül) nekünk kell szedni a fogamzasgatlot. Ami ismét elhízást eredményezhet meg egyéb fincsi mellekhatasokat.


Terhesség... még nem voltam, de minek több történetet hallok róla annál inkább megy is el a kedvem.:D szülés... fájdalmasnak tűnik, én menstruaciokor haldoklom, akkor ott mi lenne?

Utána meg a lógó bőr, háj marad és mehetsz edzeni minden nap miközben faj a melled a szoptatastol.


Elvárások... ahogy írtak előttem is.


Mindegy mit veszek fel, megbámulnak, fütyülnek. Kritikusabb utcákon nem tudok végigmenni mert elgondolkozom lehet nem jövök ki onnan egy darabban, vagy mondjuk négyen megeroszakolnak.


Jo oldala szerintem az, hogy rengeteg ruhaválaszték van. Míg pasiknak ügyén ott van mondjuk az elegáns cipő meg tornacsuka, nekünk különböző magassarkuk, szandálok (így nyáron sem dolgunk meg) stb. Egyberuha, szoknya, farmer, culotte, kalapok kendok stb.

Smink ugyanígy pozitívum mert bár én nem sminkelek, hálás vagyok higy amikor néha osszezabalok mindent, annak eredményeképp az undi pattanáokat el tudom szépen tüntetni :D


Mondanám hogy pozitívum az udvariasság, előre engednek stb de nem igazán tapasztalom. Múltkor majdnem inkább felloktek.


21L

2019. aug. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Amiket fentebb írtak, azok általában mind igazak. De szerintem a férfilétnek is van egy csomó hátránya. Ráadásul az előnyök és a hátrányok sokszor össze is kapcsolódnak, elválaszthatatlanok egymástól.


Például a férfiaknak könnyebb elhelyezkedni: állásinterjún még csak burkoltan sem tesznek fel nekik kérdéseket a családi állapotukról, gyermekvállalási terveikről. Eleve sok, például műszaki szakma ma is nagyon férfias, ha egy nő szeretne ilyen pályát választani, akkor meglehetősen furán néznek rá. A munkahelyi előmenetel is a férfiak számára könnyebb, illetve a legtöbb helyen a férfiak jellemzően többet keresnek a női kollégáknál.


Cserébe viszont a társadalom el is várja a férfiaktól, hogy ők tartsák el mindig a családot, meg ők építsenek sokkal komolyabb karriert. Egy nő "megteheti" azt, hogy nem keres annyit, mint a párja, meg hogy élete során többször több évre elmegy "csak úgy" szülni és gyerekeket nevelni.


De ugyanígy lehetne sorolni a hétköznapi, kevésbé fajsúlyos témákat is. Igaz, hogy a szépítkezés, öltözködés, sminkelés lényegesen több időt vesz el, mint amennyit a férfiaknak ugyanezekre a tevékenységekre kell szánniuk, de cserébe nőként sokkal nagyobb változatosságra van lehetőségesed ilyen téren. És hát a nők többsége alapból szeret is öltözni meg sminkelni.

2019. aug. 20. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!