Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon ez a sperma mennyiség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon ez a sperma mennyiség növelés technika valóban működik?

Figyelt kérdés

Ki van benne, hogy leteszteljük?


Külföldi fórumokon pl.: reddit-en olvastam, hogy van 3-4 étrendkiegészítő, amit ha rendszeresen szedünk pár napon belül annyi spermát fogunk lőni mint egy bika! És elvileg az érzés is sokkal jobb lesz.


Összegyűjtöttem mi kell:


L-Arginin 1x kell bevenni 1 nap 1000mg -ot (nem gond ha több, a linkben 1 adag, ami két tabletta: 1440mg)

[link]


Cink (ebből max. 40mg -ot szabad bevenni 1 nap, a forrás szerint 50mg mehet)

[link]

[link]


Pygeum vagyis Afrikai szilvafa kéreg por (Elvileg elhanyagolható, 2x 1 nap 100mg, azaz 200mg kell)

[link]


Lechitin (ebből 1200mg kell 1 nap)

[link]


Van-e valakinek ezzel már tapasztalata? Várom a véleményeket!



Forrás:

[link]

[link]



2019. aug. 20. 01:04
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
+ rengeteg folyadék bevitel természetesen.
2019. aug. 20. 01:07
 2/12 anonim ***** válasza:
74%
persze nagyon okos ötlet csináld csak
2019. aug. 20. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
2-es, minek kellett neked most ide írnod?
2019. aug. 20. 01:30
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
Azért mert hülye vagy(nem a kettes vagyok)
2019. aug. 20. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem működik. Ez adottság, van, akinek több egy kicsivel, van, akinek kevesebb. Az izgatás közben a prosztataváladék mennyisége nő, ha tehát megállsz elélvezés előtt, azután folytatod, akkor a végén több lesz.
2019. aug. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én cink-et szedtem régen, egyéb okok maitt, és rendesen megnövelte a cucc mennyiségét.
2019. aug. 20. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Arginin hasznos! Tapasztalat!
2019. aug. 20. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Ennek a kérdésnek mi értelme van??

DE még ha lenne is ilyen, mit csinálnál vele ha több lenne???

Azt nem igen tudod.

2019. aug. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Élvezném! Ennyi.
2019. aug. 20. 10:31
 10/12 A kérdező kommentje:

Minden ehhez hasonló hozzászólást jelentek egyébként. Nem, nem vagyok homokos, de te ha ilyeneket írsz a heteró kategória alá akkor valószínűleg hülye. Ez az egyik. A másik meg, hogy még sose verted ki, mert akkor tudnád mire írtam azt, hogy "Élvezném", ugyanis ezeknek az étrend kiegészítők szedésével, az élvezet is nő. Ha utánaolvasnál, milyen hatást váltanak ki ezek az étrend kiegészítők, akkor te is elgondolkodnál, de csak ide jöttök okoskodni.

Mivel a reddit egy hitelesebb közösségi oldal mint a GYK, illetve a felhasználók is értelmesebbek az ittenieknél inkább rájuk támaszkodok, csak gondoltam veletek is megosztom és kikérem a véleményeteket, kár volt. Mellbe vágott az intelligenciátok. Rengeteg a pozitív visszajelzés adtak azok akik kipróbálták.


De már itt is leírta valaki, hogy a cink szedésével több sperma termelődik. És ez igaz is.


Megkérdeztem, hogy kinek mi a tapasztalata ezzel kapcsolatban erre megjelentek az okoskodó lúzerek. Nem nincs baj a méretemmel, nem vagyok önbizalomhiányos, de több spermát akarok lőni és mellesleg a lányok is viccesnek és mulatságosnak találják ezt, persze vannak kivételek!


Pusztán szórakozás és élvezet! Nektek ezt nehéz felfogni csak sajnálni tudlak.

Ezek az étrend kiegészítők kárt nem tesznek benned, ha nem vagy hülye és nem adagolod túl magad. L-Arginin-t pl. sportolók rendszeresen szednek.


Peace! :)

2019. aug. 20. 10:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!