Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Összejönnétek egy tartósan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Összejönnétek egy tartósan beteg lánnyal, aki nem gyógyítható de nem halálos?

Figyelt kérdés

Pl. cukorbeteggel (bár abba is bele lehet halni de én pl jól kezelem)

Arra gondolok főleg hogy pl nem félnétek hogy veletek lesz rosszul vagy akármi ami nektek zavaró lehet.

19/al


2019. aug. 20. 22:34
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
26%
Megint csak a szatok jar,aztan ha olyan tortenne rogton megvetnetek.
2019. aug. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

A cukorbetegség az egy állapot. Semmiben nem befolyásol, az étkezésre kell odafigyelni.


Lasd Erős Antónia. És kb több tizezer másik ember.


A sok idétlen meg beveszi és ugrik rá.

2019. aug. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:
12, mondják ezt kívülről az okosok. Aztán közel sem csak az, sokkal több. De érdekelne te mit értesz a kajára figyelés alatt, aztán saját tapasztalatból fűzök hozzá pár dolgot.
2019. aug. 20. 23:07
 14/27 anonim ***** válasza:
95%

Mentális beteggel soha. Bármi mással igen. Ha valaki a betegséged miatt nem jönne össze veled az nem is akar komoly kapcsolatot.

Sokkal jobban számít hogy milyen a világképe, a felfogása.

2019. aug. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
Az vagyok évek óta! Eddig semmi gond! F.
2019. aug. 20. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
100%

Bocs akkor meséld el hogy a kapcsolatban és az ismerkedésben miben akadályoz a cukorbetegség?

Mit nehezit meg egy kapcsolatban?


#12

2019. aug. 20. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem arról van szó hogy az ismerkedésben miben akadályoz, arról hogy a mindennapokban miben. Van hogy nem tudok egész nap elmenni itthonról, mert olyan rosszul vagyok az ingadozástól, én ha túl alacsony a cukrom hányok és remegek olyan szar érzés, van hogy hajnal háromkor felkelek és nem tudom mi bajom van, mert már olyan alacsony a cukrom hogy nem tudok tisztán gondolkodni stb. Sok ember el sem tudja képzelni milyen egy hypoglikémia, és mi is máshogy éljük meg de én például sírni is szoktam olyan kegyetlenül vagyok. És ezt nem tudod csak kajával kezelni/megelőzni, van hogy mindent jól csinálsz de mégis sz4rul sül el a végére. Meg van hogy úgy szúr a hasam hogy nehezen tudok csak pl. Sétálni, ez nekem akkor van ha magasról megy le gyorsan (sok inzulinnal) majd eszek rá, még a menstruációs görcsnél is rosszabb.
2019. aug. 20. 23:34
 18/27 anonim ***** válasza:
91%
Biztos h nem!
2019. aug. 20. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

Nem félnék. Jó vagyok kritikus helyzetekben.

De preferálnék egyszer egy halálos beteget.

2019. aug. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

Hali! Szerintem eleve az is hülye aki külsőre megy, és valami félmeztelen, haspólóba más fiuknak pózolgató lánnyal jön össze... Nem a külső számít, hanem hogy elfogad és szeret, hűséges-e. Pont nem érdekelne hogy betegsége a cukorbetegség stb, bár nem tudnám megkinálni a cuccokból mert én meg étkezési zavar miatt kb csak cukros dolgokat eszek :D Ennyi erővel az egyetlen családtagomat is elhagyhatnám mert tüdő daganatos szívbeteg, ez a kettő máris halálos, a többi gondot és gyógyszert pedig reggelig sorolhatnám. De ő van mellettem, családtag, nem hagyom el. Ahogy azt a lányt se hagynám el ilyen miatt akivel szeretnénk egymást. Lúzer vagyok, de szerencsére a visszahúzódó lúzer, nem a ribis külsőre és "tökéletességre" hajtó macsó barom. :)

18F

2019. aug. 21. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!