Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek baj van velem ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek baj van velem ha 19 korom létére soha nem volt kapcsolatom és nem is szeretnék nem vagyakozom utána. Meg nem voltam senkivel sem úgy?

Figyelt kérdés
Tetszett már fiú de csokon kívül nem történt semmi mert nem akartam. Lánnyal is volt ilyen kapcsolatom.. Én nagyon jól érzem magam így.. És még ilyeszt az hogy valakivel együtt legyek.. 19L
2019. aug. 20. 23:49
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Van huszonéves ismerősöm hasonló cipőben és én azt szűrtem le a személyiségéből, hogy nagyon magasra teszi a lécet és ezért nem talál megfelelőt. Ez egy ideig nem baj, de túlzásba is lehet esni.

Lehet, hogy neked is még idő kell, amíg érettebb leszel és még érettebb partnered lehet. Manapság a huszonéves fiúk közt is még sok a gyerek.

2019. aug. 20. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Majd megérik benned. Nincs ezzel semmi baj, erőltetni nem szabad. Érzed majd, ha már kapcsolatra vágysz.
2019. aug. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jól érzed magad, akkor jó - a Te életed, magadnak alakítod, senkinek sincs joga beleszólni, ne mások elvárásainak élj. Az viszont, hogy a kérdést feltetted arra utal, hogy elfojtasz valamit magadban, tedd fel a kérdést magadnak úgy, hogy mi az, mi az ami "megakadályoz", mitől félsz, mi az ami visszahúz?
2019. aug. 21. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

El fog jönni az a személy akivel majd meg fog történni. A lényeg az, hogy mint mondtad jól érzed magad így, ezen ne változtass, ne stresszelj rá semmire, mert nincs értelme.


Illetve szerintem nem félsz, csak izgulsz, hogy milyen lesz az első. Arra se szabad rágörcsölni, bele fogsz jönni, nincs mitől félj.


L

2019. aug. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!