Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol érdemes szeretőt keresnem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes szeretőt keresnem?

Figyelt kérdés

Ti hol kerestetek/találtatok magatoknak szeretőt?

Ne haragudjatok de semmiféleképpen sem az oldalról szeretnék találni, sajna nem jók a tapasztalataim, ezért privátra nem válaszolok. 26/N



2019. aug. 21. 19:15
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
80%

Mindenhol és bárhol. Bárhol rádmosolyoghat a szerencse, interneten, szórakozóhelyen, vagy akár a zöldségesnél a sorban állva. Legyél nyitott, fogadd a jeleket, s előbb-utóbb megtalál amit/akit keresel. Nyitottan, ne zárkózz el semmi elől - így akár itt is lehet, mindig csak pozitívan :)

Kamus itt is van, máshol is van, de élőben is van aki másnak adja ki magát, nem olyan ember valójában mint elsőre látszik.

2019. aug. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
74%
De miért akarsz szeretőt? Szakíts a pasiddal vagy válj el és akkor szabad vagy. Gerinctelenség a hűtlenség hidd el.
2019. aug. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Miért gondolod,hogy a kérdező kapcsolatban él?Függetlenként is kereshet szeretőt ha nem akar tartós kapcsolatot, bár szorosan értelmezve a kifejezést a szerető valóban megcsaláshoz köthető.

Nő vagyok, de nem okozna gondot ha szeretőt kellene találnom.

Hogy kinek adnék esélyt?

Vagy teljesen idegennek, itt az oldalon, akinek később se mondanék el sok mindent magamról, és semleges helyen találkoznánk csak.

Vagy olyan valakinek adnék esélyt akit nagyon jól ismerek és maximálisan megbízok Benne.

Ha teljesen legálisan /tehát nem párkapcsolatban élőként/keresel szeretőt ezek persze értelmüket vesztik, bárki lehet.


Ha legalább átlagos külsőd van, csinosan öltözködsz, adsz magadra, tudsz kommunikálni és nyitott vagy a külvilág felé, de kellően titokzatos is, nem ognd pasit találnod.

Ahogy bölcsen a sexológus írja:csak mosolyogj, nézelődj, és rögtön nem győződ visszautasítani a "fölösleget".

2019. aug. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Akkor itt is. Az ország melyik részén laksz?
2019. aug. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%

Én se zárnám ki a helyedben azt,hogy itt ismerkedj. Itt is vannak rendes pasik, szeretőnek alkalmasak és szeretői kapcsolatot keresők (bár az oldal lényege nem ez, de tudjuk...), kb annyi esélyed van találni mint bármelyik más platformon.


Ráadásul itt anonim vagy, amíg nem tudsz kellő információt a másikról nem kell felfedned magad, és Te is nyíltan kérdezhetsz/közölhetsz olyat amit esetleg szemtől-szembe nem tennél.


Az,hogy hol laksz valóban fontos. Én nem hiszek a távkapcsolatban normál kapcsolat esetén sem, de szeretői viszonynál főleg nincs értelme annak,hogy az ország másik feléből keress.

2019. aug. 22. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én már itt is találtam szeretőt! Nyugodtan megpróbálhatod ezt is! Ez is egy lehetőség.
2019. okt. 14. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!