Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők szerintetek mikor érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők szerintetek mikor érdemes szeretőt keresnem? Ha évek óta nincs szex otthon? 30as ffi

Figyelt kérdés
2018. dec. 22. 22:41
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Akkor válj el!
2018. dec. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%

Vagy változtass a házasságon, próbáld helyrehozni, vagy váljon el.

A szerető tartás izgalmas dolog (saját tapasztalat) de kimerítő is (számomra)

2018. dec. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%
Itt ne várj értelmes választ, ki fognak osztani ezerrel. Itt csak tökéletes emberek vannak. 40f
2018. dec. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
75%
Válj el inkább
2018. dec. 22. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
75%
Mióta vagytok házasok és miért nincs szex? Egyébként szerintem ne tarts szeretőt mert a megcsalásnál gusztustalanabb dolog nincs. Ráadásul senki nem érdemli meg hogy megcsalják. Ha tényleg szar a helyzet váljatok el vagy beszéljétek át mit lehetne tenni.
2018. dec. 23. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Évek óta??? Már el vagy késve, legalább egy évvel. Itt mindenki jó, de pillanatok alatt találhatsz hozzá nőt...
2018. dec. 23. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 csigabigaa ***** válasza:
100%

Keress másik otthont :)

Nem tudom miért van lepontozva az, akinek az a véleménye, hogy lépj inkább ki a kapcsolatból. A megcsalás mennyivel jobb??

Miért nincs szex? 1 eset van számomra amikor azt gondolom, hogy igen is ki kell tartani a párod mellett (akkor is ha nincs szex), hogy ha az egészségügyi okok miatt van. Tehát pl egy baleset, vagy súlyos betegség.

Ha viszont látszólag semmi oka, még sem szexeltek, akkor nem hiszem hogy tiszta, őszinte szeretetről, szerelemről van szó. Akkor pedig ki kellene lépni a kapcsolatból, mert mindenkinek jár! A szex is, meg a szerelem is, az hogy szeretek és szeretve vagyok.

Leírhatnád a körülményeket, talán kicsit könyebben tudnánk érdemi tanácsot adni.

2018. dec. 23. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Az az igazság hogy ő teljesen megváltozott.

Jó ideje egyáltalán nem érdekli a szex.

Sokat gondolkodtam beszéltünk de semmi értelme.

Nem jutottunk előre.


Ha csak ő+én lennék elvallnek.

De van egy gyermek.

Amint látom a mai világban kb minden 2par elválik.

A gyerek meg lelki sérült lesz 10 ből 9 szer.


Imádom és nekem ő a legfontosabb.


Csak így kicsit úgy érzem nem vagyok még öreg hogy lemondják a szexről

2018. dec. 23. 07:22
 9/13 anonim ***** válasza:
58%

mennyi idős a gyerek ?


am meg kezd el udvarolni neki

segíts be a házimunkába

foglalkozz a gyerekkel

adj időt neki saját magára


a szeretőnek nincs értelme

kevés nő menne bele ha bele így megy azért mert azt hiszi majd elválsz és vele leszel

ha lebuksz ami elég sanszos akkor te leszel a rossz szemét pasi

elveszi az időd a gyerekedtől

adott esetben lelkiismeret furdalásod lesz

még jobban tönkre megy a kapcsolatod

2018. dec. 23. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
67%

Nyitott házasság???

Nem kell elválni, de beszéld meg vele, hogy azért Te még igényelnéd a szexet. Ő nem akkor engedje meg, hogy házasságon kívül old meg a dolgot. Persze ha találsz olyan nőt aki így elfogadja.

2018. dec. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!