Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha hosszú ideje nincs otthon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha hosszú ideje nincs otthon szex a nő miatt de a válás nem jöhet szóba akkor .. jobb az ha néha prosti vagy . Érdemes szeretőt keresni?

Figyelt kérdés
2018. szept. 25. 07:17
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
100%
Ezt csak te tudhatod.
2018. szept. 25. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
8%
szerető olcsóbb..
2018. szept. 25. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
21%
A prosti olcsóbb.
2018. szept. 25. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
18%
A prostizás olcsóbb és kockázatmentesebb (lebukás, bonyodalmak szempontjából), de ha nemcsak a testiség, hanem a lelki intimitás is hiányzik, akkor sajnos nem megoldás.
2018. szept. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
80%

Nincs olyan, hogy válás nem jöhet szóba, max. te nem akarod, hogy szóba jöjjön.Nem szeretnéd a kényelmed elveszíteni mi?Ugye a prosti meg a szerető nem mossa ki a sza.ros gatyádat....

Egyébként a félrekefélés majd megoldja a problémát ugye otthon?Gratula neked is.Egy újabb jellem gyenge tag..

2018. szept. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
12%

#5

Gratulálok, egy újabb gerincbajnok erénycsősz. Kívánom, hogy soha ne kerülj ilyen helyzetbe! De ha majd benne leszel, emlékezz vissza erre, amit írtál! :D

Ja, és nem szarosak a gatyáim, valamint magam mosom őket.

2018. szept. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
48%
Kicsit szétnézel és rá fogsz jönni, sok kapcsolatban lévő nő is ezzel küzd. Velük érdemes kezdeni. Anyagi vonzata minimális. Lebukás minimális, mivel ő sem akar válni, téged megszerezni. Heti, kétheti 1-2 találkozás pár órára és mindketten élitek az eddigi életeteket.
2018. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%
#6-os: Akkor inkább írd le, hogy miért nem jöhet szóba a válás, ugyanis szerintem sincs ilyen, hogy nem jöhet szóba, max te nem akarod. De mondom, írd le, hogy mi az oka és akkor elfogadom. Ilyen egyszerű. Így teljesen felesleges kérdést kiírnod, hogy leírod, ez meg az nem jöhet szóba, de magyarázatot már nem adsz rá.
2018. szept. 25. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
75%

6-os, én a kérdezőnek válaszoltam, na de gondolhattam volna, hogy máshol is betalálhatok. :D Ezt ugye nem is annyira nehéz....sajnos.

Én nem fogok belekerülni, mivel pont örülök, hogy kikerültem egy ilyen félreba..szós lénnyel való kapcsolatból régebben.Azóta nem kap lehetőséget senki sem, hogy átkúrjon.Én magam ettől jóval erősebb vagyok, mint kényelemből benne maradjak egy olyan kapcsolatban, amiben lényegi dolgok nem stimmelnek.Ezt meghagyom a hozzád hasonlóaknak.

2018. szept. 25. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
0%

#9

Léteznek más szempontok is, mint hogy az ember simogathassa a saját gerincét.

2018. szept. 25. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!