Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mai világban vannak még ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban vannak még ilyen lányok? ..

Figyelt kérdés
Olyan lányok akik nem teszik ki mindenüket egy insta fotó kedvéért,nem mennének bele szexkapcsolatba,sem egyéjszakásba,nem 15 évesen dugtak előszőr,kedvesek,elfogadóak.

2019. aug. 21. 22:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
23%

Szerencsére sok ilyen lány van, belőlük lesznek a jó feleségek, ha szeretnek, akkor minden hülyeségeddel együtt fognak, de a türelmükkel nem szabad visszaélni túlságosan. Ők azok, akik egy rohadt hosszú nap után is nekiállnak még főzni, nehogy másnap ebéd nélkül maradjál, őket fogja anyád is elfogadni és még bőven sorolhatnám...

Barátnőnek meg ágybetétnek meg jó a többi.

26F

2019. aug. 21. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
5%
12. Igen, ez oda-vissza így kéne, hogy legyen.
2019. aug. 21. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%
Igen vannak, nem is kevesen. Ha te értékrended ezt diktálja akkor fogsz találni és akit találsz az valószínűleg pont azt is fogja benned díjazni, hogy ilyen lányokat keresel.
2019. aug. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 A kérdező kommentje:

#11


Én nem mondtam,h ribi lennél.Csak vannak olyan ismerőseim,akik 15 évesen már elvesztették a szüzességüket,és bárki bármit mond,akkor még túl kicsi hozzá,és az ilyen lányokat nehezen tudom komolyan venni, és általában az ilyen emberek nem bírnak magukkal,és átmegy rajtuk a fél város.


Persze vannak KIVÉTELEK!Tehát kinek nem inge,ne vegye magára.

2019. aug. 21. 22:29
 15/25 anonim ***** válasza:
26%

a 13-mas mi rosszat mondott, hogy így lepontozták? :D

24L

2019. aug. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
52%
Lehúzol tíz évet oldalbordaként, és megérted.
2019. aug. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
0%
Egy az egybe ugyan ezt keresem, b*szod, te én vagyok csak más dimenzióba? :O 18F, ugy se jön össze, csak szenvedünk..
2019. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
19-es, ne aggódj, össze fog az jönni, csak még nagyon nincs itt az ideje, most még a tapasztalatot kell gyűjtened, meg megvalósítani a létező összes hülye ötletet, amit később majd megbánhatsz, de az még mindig jobb, mintha azon sóvárognál, hogy nem tetted meg.
2019. aug. 21. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
17-es válaszoló vagyok, valami törlés lehetett nekem irtad utolsó hogy úgy is összejön? Csak mert olyan lányt keresek amilyet a kérdező, és hiába lenne az életem értelme ha mégsem érdeklek senkit :D
2019. aug. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Igen, neked szántam, a válasz egyszerű, még tanulnod és tapasztalnod kell, amiből majd magabiztosságot kell kovácsolnod magadnak. Ne félj attól, hogy pofára fogsz esni, mert úgyis fogsz csak ne rakd zsebre a kezed, mert akkor betörik az orrod és lehorzsolod a képed :D Azt a hibát viszont ne kövesd el, hogy kényszeredetten hajszolod az igazit, mert akkor sosem leszel boldog. Legyél nyitott. Tudod, csak a pofon elől érdemes elhajolni.
2019. aug. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!