Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mai világban vannak még ilyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mai világban vannak még ilyen lányok? ..

Figyelt kérdés
Olyan lányok akik nem teszik ki mindenüket egy insta fotó kedvéért,nem mennének bele szexkapcsolatba,sem egyéjszakásba,nem 15 évesen dugtak előszőr,kedvesek,elfogadóak.

2019. aug. 21. 22:01
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Vágom 20. as mit mondasz.. De én 1 exet is szégyenlek.. :D Szeretnék egy valakivel lenni fixen szeretni egymást, aki hasonló mint én csak lányba.. Amilyet a kérdező leírt.. Csak happy akarok lenni valakivel ellenni ölelgetni egymást meg a tököm tudja ilyen nyálas dolgok is ;P Na jó poént félre téve, érted... Olyan lányt szeretnék egy az egybe mint amit a kérdező leírt:) Csak hát ugye igy a macsó srácokkal a másik oldalon elég nehéz
2019. aug. 21. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szedd össze a tököd és vedd fel a kesztyűt...amíg te itt nyavalyogsz a "macsók" gyakorolnak és tapasztalnak. Azt felejtsd is el, hogy első és egyetlen lány, úgysem fogod kibírni mellette, mert nem erre vagy kódolva, majd később rájössz. Nem egy van az ismerettségi körömben, akik az első vagy a második lánnyal keltek egybe, aztán 2-3 gyerek meg lakáshitel közben kattant beléjük a gondolat, hogy még csak 1-2-3 nőt dugtak meg, aztán a sztorik többi részével már tele van a net. Persze, én is ismerek olyat, akik összejöttek a középsuliban és 30 évvel később is boldogan együtt vannak, de ez még statisztikai hibának is kevés, annyira ritka. Akik első szerelem és aztán tényleg jó házasok is lesznek, azoknál meg van 1 vagy 2 mosolyszünet, amikor mindegyik kicsit megtapasztal mást és akkor jönnek rá, hogy mit is akarnak ténylegesen. Ne hajszold, csak magadat zárod ketrecbe.

Egy igazi nőnek egy higgadt tapasztalt férfira van szüksége, olyanra, akinek benőtt már a feje lágya. Az pedig nem megy másképp, mint tapasztalatszerzés útján.

2019. aug. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Persze, vannak.
2019. aug. 22. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
Igen
2019. aug. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Szia.

Én 24 évesen most találtam ilyen lányt először, ő 21. Remélem összejövünk.

24/f szűz

2019. aug. 23. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!