Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 30+os csajok, nektek bejönnek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30+os csajok, nektek bejönnek a fiatalabb pasik?

Figyelt kérdés
Hany éves vagy, és mennyire fiatalok jonnek be, és miert?
2019. aug. 22. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:

Én ezt a kérdést már feltettem egy pár napja

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

2019. aug. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csaj vagyok


De biztos, hogy van ilyen.. Lehet hogy keves ilyen van, de van :D


Egyebkent meg a tobbsegnek az idosebbek jonnek vagy max par evvel fiatalabbak, Inkabb a tapasztalabbak kozul valogatnak, foleg az idosebb nok :)

2019. aug. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az elmúlt napokban/hetekben/hónapokban stb. sokan feltették ezt a kérdést. Volt aki többször is.

Biztos vannak akiknek bejönnek a fiatalabb pasik és olyanok is akiknek kevésbé. Van aki komoly kapcsolatot is el tudna képzelni, van aki csak alkalmi, esetleg hosszabb távú szexkapcsolatot.

Szerintem olvasgass vissza.

De hogy a kérdésedre is válaszoljak. Nő vagyok, 30+-os, és bejön 1-2 fiatal pasi, de nem általában a fiatal pasik.Volt már ilyen kapcsolatom, de nem keresem. Hosszútávon nem látom jövőjét, alkalmi kapcsolatként igen, pár hónapig fenntartható amíg az újdonság varázsával hat mindkét félre.

Ez persze csak az én véleményem, biztos lesz 100+1 egyéb is.

2019. aug. 22. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez attól függ mennyivel fiatalabb?

Mert nem mind1

Hogy pár év mondjuk 3-4 évvel

Vagy 10-13 évvel

Én 37 vagyok és betalált már par 20 éves na jó hagyjuk erre nekik azt mondtam bem akarom elrontani őket!

Erre ők szeretik a tapasztaltabb nőket!!😉😉

2019. aug. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!