Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Más nőnek is bejönnek a jóval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más nőnek is bejönnek a jóval fiatalabb srácok? 28N

Figyelt kérdés
Mostanában azt veszem észre magamon, hogy megakad a szemem a helyes 16-17 éveseken. Nyilván nem tennék velük semmit, de hazudnék, ha azt mondanám nem fantáziáltam róluk. Privát üzeneteket nem kérnék, inkább az érdekelne mások, hogy állnak ezzel, mennyire perverz dolog ez. Korotokat is írjátok le kérlek.
2019. jún. 7. 00:09
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Ismeretsegi körből kiindulva igen. Foleg a 35 40 korosztalyos nők nezegetnek fiatalok utan.... Ha csak nezegetnek 😉
2019. jún. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
70%
Én meg fiatal vagyok, de azért szerintem az idősebb pasikat jobban megnezem:D 18L
2019. jún. 7. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
en 18 vagyok es inkabb az idosebb nok mondanak helyesnek. a te korosztalyodnak sokkal jobban bejovok, mint a sajatomnak. legalabbis tobb dicseretet kapok a 30asoktol. szoval jo olvasni, h van olyan idosebb no akit nem zavarna a korom.
2019. jún. 7. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
75%
26 vagyok, és néha én is meglepődöm milyen jó kis srácok mászkálnak odakinn. Kósza szexuális gondolataim vannak, de inkább el rendezem magamban annyival hogy jó pasik lesznek majd pár év múlva.
2019. jún. 7. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
36%
ne rendezzetek el magatokban, adjatok valami jelet inkabb :D nem muszaj leszolitani, egy mosoly pl mar eleg lenne. :D a fiatal sracok neveben mondom ezt
2019. jún. 7. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
74%
Hú de bele voltam esve ilyen koromban az érettebb nőkbe.46F
2019. jún. 7. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
56%
Fujj, de hát azok gyerekek. Engem egyáltalán nem érdekelnek a fiatalabbak. 31/N
2019. jún. 7. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%

Én két pont 28 éves nővel is dugtam 22 éves koromban, pedig általában nem jövök be az idősebb nöknek.


Nem tudom mi a fene történik a nők fejében kb 28 éves korukban, de rohadtul érdekelne

24/f

2019. jún. 7. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%

Az a korosztály akire te utaltal nem vonz, nyilvan a korom miatt 40+ de jelenleg is 32 eves szeretőm van 🤤😉

Jók is fiatal kis feszes testükkel 🤣

2019. jún. 7. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
34%

Az nem baj, ha nem az ilyen nyeszlett, páva, null férfiassággal rendelkező srácokat nézed meg.

Mert, ha nem ilyen típus, akkor a mostani srácok elég fejlettek már annyi idősen.

2019. jún. 7. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!