Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az ilyen típusú sportos/izmos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen típusú sportos/izmos testű lányok bejönnek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Én úgy vettem észre hogy igen.


[link]


[link]


[link]


[link]


2019. aug. 23. 12:42
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
És zavarna ha a barátnőd kondizna? 😊
2019. aug. 23. 12:44
 2/18 anonim ***** válasza:
39%
Ez a lány inkább a szó jó értelmében vaskos (thick), mint sportos/izmos.
2019. aug. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
27%

Csinos.

De ha már ennyire mutogatja magát, igazán ledobhatná azt a bugyikát! :P

2019. aug. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Igen "thick" testalkatú, de izomból. Az oldalán is sok edzős videó van. Itt egy előtte-utána kép: [link]
2019. aug. 23. 12:49
 5/18 anonim ***** válasza:
80%

A sportos alkat sokaknak bejön.

Viszont a vaskosabb, férfiasabb vonásokkal rendelkezők, az ilyen testépítő alkat már sok pasinak ne jön be.

Nekem mondjuk tetszik, de több haverom is mondta hogy nekik sok.

Amúgy járok kondizni szóval ha a barátnőm is járna az plusz egy közös pont lenne ezért tetszene.

2019. aug. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
59%
Előtte sokkal de sokkal cukibb volt.
2019. aug. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
71%
Járhatnánk együtt edzeni, de ne essen túlzásba.
2019. aug. 23. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
69%

Értem én, hogy edzeni szokott a csaj, de bulkinggal szerintem csak vaskosabb lett és személy szerint nekem nem sportos/izmos kategória ez. A feneke is szép, kerek, nagy, de nem tónusos.

Az tuti, hogy csinos (ezt el kell ismerni, mert valóban az), és a férfiak döglenek érte. De csajként ha ránézek nekem nem pont a sportosság jut róla eszembe. :D

2019. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
24%
Nekem bejön, szerintem jó alakja van és jó génjei. Felső teste nincs szétgyúrva, nőis vonások megmaradtak, viszont van alatta rendesen popsi :) Csinos.
2019. aug. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
69%
Sportos alkatból többféle is van. Amit a képen látunk, az sokaknak bejön. Ha úgy lenne sportos, hogy hozzá szélesebb váll és derék, keskenyebb csípő, laposabb far járulna, valószínűleg nem lenne olyan népszerű.
2019. aug. 23. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!