Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 25 felett férfiaknak a sportos...

25 felett férfiaknak a sportos vagy az elegánsabb öltözködési stílus az előnyösebb?

Figyelt kérdés

Az elegáns alatt értem a mostanában elterjedt szövetkabátot, és inkább egyszerű ruhadarabokat, ingek, bőrcipők, nyilván ezeket jól összeválogatva, nem úgy mint minden második pasi, aki vesz magának egy szövetkabátot, de hülyén néz ki benne, tehát ízléssel.


A sportos meg inkább a pólók, sportcipők, kapucnis pulcsik-kabátok. Persze ezekből is normálisabb termékekre gondolok, tehát kapucnis kabátból sem a csíkos széldzseki, meg melegítőnadrág, futócipővel.



2013. nov. 19. 19:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez több dologtól függ, pl egy kövérebb pasin a szövetkabát tuti hülyén áll. Irodai munkára 25 évesen még belefér a sportos (talán a sportcipő kivételével, bár attól függ milyen), 30 fölött már azért elvárható az ing. Ha más jellegű állásod van, akkor meg az elegáns lehet hogy túlzás. Részemről nem szeretem ha egy pasi túl trendi, jobb ha időtálló darabokat visel amik nem mennek ki a divatból (és ez mindkét verzióra igaz lehet).
2013. nov. 19. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezt így nem lehet eldönteni, hisz attól függ: milyen helyen dolgozik, milyen környezetben mozog...


Személy szerint mindig is a konzervatív öltözködési stílust preferáltam a fiúknál, férfiaknál (és nem csak 25 felettieknél, hanem már jóval fiatalabbaknál is).


Valahol a sportos és a nagyon elegáns között félúton.

Pl.: farmer, de nem cső és nem ülepes, hanem normál derekú, egyenesszárú változatban. Nem koptatott, nem szaggatott, hanem szimpla egyszínű.

Hozzá egy ing, mondjuk chambray (tehát nem az öltönyökhöz viselt formális, hanem lazább változat) vagy egy hülye feliratok nélküli egyszerű póló.

Fölé egy kötött pulcsi vagy sportzakó. Bőrcipő.


Azon a mondatodon csodálkozom, hogy a szövetkabát mostanában terjedt volna el, hisz már több, mint 10 éve, a középiskolában is majdnem mindegyik osztálytársamon az volt. Egyetemen úgyszintén. Nem volt olyan, akinek ne lett volna.

2013. nov. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Azt csak azért mondtam, mert nekem csak mostanában tűnt fel, de ez is azért, mert a környezetemben hirtelen sokan vettek. De ez végülis mindegy is.


Egyébként kicsit őrlődöm ezen a témán mostanában, azért kérdeztem meg. Bár annyira nem aktuális, mert sok pénzem nincs ruházkodni. Csak megtetszett ez az elegánsabb stílus, mert én mindig a második kategóriába tartoztam, meg tartozom most is. Nem is tudom hogy néznék ki elegánsabban. Egyébként a munkahelyem sem egy irodai, elegáns munkahely. Meg hát jobban érzem magam ezekben az egyszerűbb, kényelmes ruhadarabokban, amik szabadabb mozgást biztosítanak, és néhány praktikusabb is, bár ezeket lehet a munkám miatt gondolom.

2013. nov. 19. 20:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem személy szerint az elgánsabb stílus jön be, de ez sok dologtól függ, előttem már leírták.


27/n

2013. nov. 20. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
az elegánsabb! :)
2013. nov. 21. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én személy szerint maradok az elegáns öltözködésnél. Sokan furcsa szemekkel néznek rám, de mindenki olyan amilyen.

25 felett még nem feltétlen de közel a 30-hoz már az férfi-ember bőven megérett arra, hogy adjon magára. A jó ízlés és a jólöltözöttség meg nem feltétlenül jelent egyet a drága ruhákkal és ékszerekkel.

33F

2016. febr. 26. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!