Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy éjszakás kaland, volt aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy éjszakás kaland, volt aki már megbánta utólag hogy belement? Ha igen miért?

Figyelt kérdés

2019. aug. 23. 13:49
 1/10 anonim ***** válasza:
Sosem bántam meg.
2019. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
29%
Egy éjszakás nem volt, csak pár perc. Szimpatikusak voltak, bejöttek külsőre, de nem voltak jók. Nem volt ritmusérzés, nem volt jó a tempó, nem tudtak jól szexelni...nem bántam meg, de időpazarlás volt. 2-3 percig szoktam próbálkozni, ha 3x mondok el valamit, hogy hogyan csinálja és nem megy, akkor felöltözöm és ott hagyom. Valahogy le kell tesztelni a férfit, kin, ha nem magamon? Ha meg bénázik..akkor ne rajtam gyakoroljon.
2019. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 xKakashix ***** válasza:
50%

#2 szóval egyből 2 pasit is "teszteltél"? mivel többes számban írtad :D

egyébként egyszer volt olyan, hogy megbántam, kicsit többet ittunk a kelleténél és így feküdtem le egy csajjal akivel megismerkedtem buliban... maradjunk annyiban, hogy másnap nem egészen úgy nézett ki a csaj, ahogy emlékeztem rá.. de így visszagondolva legalább nő volt :D:D úgyhogy azóta többet ilyet nem játszom :D

2019. aug. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
# 3, sokkal-sokkal többet. Volt, hogy napi kettőt. Ismerkedem, eljutunk addig. 2 perc alatt el tudom dönteni, hogy használható-e a férfi vagy sem. Ha nem, akkor semmi értelme folytatni. Nem köcsögség ott hagyni álló farokkal, de a szex nem jótékonyságról szóól. Ha nekem nem jó, akkor nem csinálom...
2019. aug. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem bánom egy percig se,pedig gyorsan végeztünk. (Inkább az, hogy tudom hogy ez is volt, minthogy egész életemben keseregjek hogy na ezt se próbáltam ki.....)
2019. aug. 23. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Kar h a 47% valaszado valojaban egy ferfi.Kb semmit nem ert a szexhez,de osztja az eszt,h mit h kell.


Eleg szomoru,h ilyenek adnak "tanacsot" xd

2019. aug. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
50%
Soha nem volt egy éjszakás kalandom. Viszont rendszeres szexre szükségem van, így van három telefonszám amit bármikor felhívhatok. Megbízhatóak, ügyesek, tudják mi a jó nekem.
2019. aug. 23. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
78%

Több okból is meg szokták néha bánni az egy éjszakásokat, mert nem volt jó, nem "kellett volna" az adott partnerrel (pl. kolléga volt), félrelépés volt stb. ennek számos oka lehet. Ugyanakkor nem mindenki és nem minden egy éjszakását bánja meg, ez teljesen egyén és szituációfüggő. Nem törvényszerű a "rendes lány nem tesz ilyet"-ből eredő lelkiismeret-furdalás (ezért ne is legyen, történt, megtörtént, megvolt az oka).

A legrosszabb ha azért bánja meg valaki mert nem védekezett, úgyhogy alkalmi kapcsolatnál használjatok óvszert!

2019. aug. 23. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 kovpet ***** válasza:
Én csak azt bántam meg, amit kihagytam.
2019. aug. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Igen a karmikus következmények miatt
2019. aug. 30. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!