Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostival első alkalom?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostival első alkalom?

Figyelt kérdés
Gáz prostival elveszíteni a szüzességét? Lányok, ha ez kiderülne egy pasiról, ti hogy fogadnátok?
2019. aug. 23. 20:55
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es! Nekem volt olyanom, hogy egyéjszakás kapcsolatnak indult, de az együttlét olyan jól sikerült, hogy végül több mint egy évig tartott a románc. Azt mondta a hölgy hogy olyan volt neki az első szex, mintha már ezer éve ismernénk egymást, én is ugyanígy éreztem. Ezt hívják kémiának, ami elsőre is működhet ha mindkét fél tapasztaltabb. Abban igazad van, hogy elsőre általában "feltérképezik" egymást a felek, de olyan is lehet, hogy elsőre minden stimmel.
2019. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Kivetel etősíti a szabályt...

Most komolyan... Mert neked 1 alkalomnál mas volt, ezér kijelented, hogy egyáltalán nincs igazam... Van ennek ertelme?...

Örülj neki, hogy neked volt egy ilyen élményed, ettől még nagy általánosságban igaz amit írtam.

2019. aug. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem a szexet, és nincs is most állandó partnerem, de azt mondom prostival ne. És főleg ne az első alkalmadat, ami majd utána a szexuális életed egész életedre meghatározza.

Inkáb gyere össze egy lánnyal és úgy szexeljetek, hogy mindketten egymást és a szex örömét kívánjátok.

Egy prostinak csak munka leszel, amirt érezni is fogsz addig a 30-60 percig amíg ott vagy.

39/F

2019. szept. 30. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!