Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire vezethető vissza ha itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire vezethető vissza ha itt vagyok 21 évesen de szinte nulla a szexuális vágyam és a nők iránt nem érzek semmit sem?

Figyelt kérdés
Egyre jobban szorongok a péniszem mérete és kinézete miatt. Amikor meglátom rögtön az az első gondolatom, hogy ez egy lánynak bizony kevés lenne. Emiatt merevedésem nagyon nehezen jön létre és szinte semeddig sem tart. Nem tudom elfogadni , hogy nekem ilyen kicsi jutott( mindenki szerint átlagos de ha rá nézek tudatosul bennem, hogy bizony semmire sem való 14 cm). A lányok felé nyitni egyáltalán nem merek és kerülöm őket. Mára már vonzalmat sem igazán érzek irántuk hiszen rögtön az az első gondolatom, hogy kicsi a farkam, a kinézetem sem előnyös és miért pont én kellenék bármelyik lánynak.

2019. aug. 23. 23:10
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szedd mar ossze magad istenem. Teljesen átlagos a mereted! Szerinted annyiban merül ki hogy mennyire tudsz kielégíteni egy not hogy mekkora a farkad?
2019. aug. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Legszívesebben inkább sokszor öngyilkos lennék annyira elkeserít. Lehet úgy lenne jobb és végre nem kellene emiatt egy életen át szenvednem. Nem elég, hogy a kinézetem is gyötrelmes még a péniszem mérete is haszontalan kategória.
2019. aug. 23. 23:15
 3/12 anonim válasza:

Nemsok önbizalmad van, és azért nem jönnek be a lányok mert ha csak egy lanyt is latsz folyton az jut eszedbe hogy mit fog gondolni rolad es h miert pont te kellenel neki meg a peniszed merete miatt is

Es figyelj vannak olyan lanyok akik a 20cm szeretik de vannak akik megijednek egy olyantol hogy megis h tud belejuk ferni es 14 cm pont eleg nekik meg ha valaki szeret nem a peniszed merete miatt fog szeretni.

2019. aug. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom a gondolkodásomat megváltoztatni. Annyira elkeserít, hogy előbb utóbb bele fogok örülni.
2019. aug. 23. 23:22
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod megváltoztatni akkor menthetetlen vagy!
2019. aug. 23. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
Ne görcsölj rá neis gondolj arra es nemkell félni mert nagyon sok lánynak tényleg elég és csak mondom h valakinek kisebb van ugyh nem jartal rosszul legyen egy kis onbizalmad es kezdemenyezz valaki fele
2019. aug. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
A lányokra rá nézni sem merek. Hozzájuk szólni meg pláne nem.
2019. aug. 23. 23:26
 8/12 anonim ***** válasza:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__heteroszexualita..

Ne foglalkozzatok vele, csak sajnáltatja magát, egyszer már kiírta ezt a kérdést csak másképp.

2019. aug. 23. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Te biztos valami elcseszett tenyészbikaként tekintesz a férfiúi szerepedre,akinek hoppá,nem adatott meg nagy lőcs,ezért nemcsak testi de érzelmi nyomorék is! öregem a büdös életbe nem fog változni semmi ha nem lépsz,csak sajnáltatod magad. Kompenzálj,ha kevésnek érzed testi adottságaid,legyél szenvedélyesebb,romantikusabb,ne ez az önsajnálatba burkolódó pötsc. Szerezz egy örömlányt kezdetben,akár többször is járj oda.
2019. aug. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy vagyok csak lányban.
2019. aug. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!