Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy nagy nulla vagyok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagy nulla vagyok az ágyban attól még lehet barátnőm?

Figyelt kérdés

Elég gyorsan elmegyek, 4-5 perc alatt maximum, az exemet nem zavarta különösebben, mert nyalni jól tudok, és szeretek is, viszont akárhogy próbálkoztam nem tudtam tovább visszatartani, ha oda jutok a jövőben is próbálok mindent megtenni, hogy tovább bírjam. Hozzáteszem az élet többi területén nem vagyok egy csődtömeg, de ez a gyenge pontom

Viszont ahogy láttam itt ,ennél sokkal nagyobbak a nők igényei, szóval csak csalódás leszek a következő barátnőimnek és szakító ok is?


2019. júl. 12. 11:10
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Na és itt is olvasni, vagyis leginkább a szexualitás kategóriában, hogy rengetegen 30-40-50 percig bírják folyamatosan, nők is írják a párjukról, szóval bőven van jobb választási lehetőség
2019. júl. 12. 11:13
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Sokféle nö van. Olyan is aki alig vàja hogy tul legyen rajta szoval az 5 perces pont kapora jön.

Plusz pont az 5 percesek az aktivabbak azaz napi többször is megy, ami amugy is jobb, mint egytlen 1.5 oras


Ki lehet vedeni amugy azzal is hogy olyannal vagy aki szereti a szexet azaz eleve "fel van huzva" alapbol es neki is könnyen megy

2019. júl. 12. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
55%
Szerintem ezek csak legendák, hogy valaki 40-50 percig bírja. Ha van rendes előjáték ahol kielégíted a partnered, akkor 10-15 perc aktus a reális. Azt mondják amúgy, hogy az átlagos aktus 10 perc körül van. Pedig simán tudnád gyakarolni is, de biztos nem egyszerű. Orvoshoz is elmehetsz ha gondolod, hogy nincs-e szervi bajod. Amúgy rengeteg késleltető cuccot is árulnak már manapság, azzal is rá tudsz segíteni. Vagy vegyél kamagrát, attól órákig állni fog. Persze, az nem megoldás hosszabb távon, de egyszer kétszer segítség. Amúgy igen, simán lehet így csajod. De gyakorlással tudod is fejleszteni magad.
2019. júl. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem hallottam olyan szervi/hormonális problémáról amivel 10 perc helyett 5 percig bírom, van ilyen?
2019. júl. 12. 11:28
 5/17 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt olyan évfolyamtársam, aki folyamatosan ilyenekkel jött, hogy ő egy hétvégén 17x csinálta a barátnőjével, persze ezt így hangosan a lányok előtt. -_- akko mondta neki valaki, hogy nem mennyiség, hanem a minőség fontos.


Egyik barátom ( 3 volt) sem bírta a szimpla menetet 30-40 percig. Előjátékot nem számítottam bele. Az meg hogy nulla vagy, nem igaz, sok férfi pl. nem szeret nyalni. Mostani barátom első szexnél remegett, két perc alatt elment. Na és? Van ilyen, izgult.


Én sokszor úgy érzem, hogy azok hencegnek a szexuális életükkel, meg hogy mennyiszer csinálják, akiknél valami más kompenzálni való van.

2019. júl. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
88%
Meg ha itt olvasgatsz könnyen érezheted magad bénának, itt a válaszolók 60% szupernő/férfi, akik semmiben sem hibáznak.
2019. júl. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
38%
Kérdező, elvileg a prosztatagyulladás vagy a keringési zavarok beleszólhatnak az erekció milyenségébe. Nem mondom, hogy bármi bajod van, csak az is lehetséges. Ha mindig ilyen voltál az se gáz, tudsz rajta változtatni.
2019. júl. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

7. Erről nem tudtam, elmegyek orvoshoz, de mindig is ez volt, jó pár éve, ha lenne ilyen rendellenességem, más tünet is lenne az évek alatt, igaz?


Azt kifelejtettem, hogy volt eddig 2-3x olyan hogy negyed órán át bírtam, és akkor igazából azt éreztem hogy bármeddig tudnám húzni, és visszatartani, de ez tényleg a 100+ alkalomból ez a 2-3 volt, erre tud esetleg valaki valamit mondani hogy mitől lehetett? Esetleg hogyan lehet ezt szándékosan előidézni?

2019. júl. 12. 11:44
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
Esetleg aszexuális barátnőn gondolkodtál?
2019. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Van igényem azért, minden nap szexelnék, van hogy napi 2x is, ha lehet azért nem akarok életemben utoljára 20 évesen szexelni
2019. júl. 12. 11:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!