Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Prostihoz nagyon ciki elmenni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prostihoz nagyon ciki elmenni, ha már nagyon kívánom?

Figyelt kérdés
Főleg lányok válasza érdekelne, hogy ez ha kiderülne egy pasiról, mit gondolnatok róla?
2019. aug. 25. 09:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Pár kérdéssel előbb ugyanezt kérdezed. Várd meg amíg reagálnak rá.
2019. aug. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
41%
Igen. Prosti nelkul is meg lehetne oldani
2019. aug. 25. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
Előttem nem érdekel mit csinált de ne tudjak róla. De minimum védekezzen.
2019. aug. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
41%
Undorito!
2019. aug. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
16%
Egy modern nő nem itéli ezt már el.Vannak igenyes lányok akik azolgaltatast nyujtanak ferfiaknak.Nagyon nagy a kereslet az ilyen lanyokra.Sajna vagy nem sajna ez a helyzet.Nem minden ferfi szuletik 180 magasnak es szelles vallúnak borostás dús arcazőrzettel.A szex neked is jár,még ha csúnya is vagy.Nem kell reklamozni,de menj és elvezd a pénzed :)F
2019. aug. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
45%
#5 Az igényesség és a prosti szó hogyan fér el egy mondaton belül? Valahogy a két szó sehogyan sem stimmel egymás mellett.
2019. aug. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Igényesség alatt azt értettem,hogy vannak út széli apolatlan nők és vannak szép,toszta,rendezett,fiatal lanyok/nők akik a saját szep lakásukban fogadják a vendégeket.


Nézd! Ha én leszolitanálak teged egy szorakozóhelyen,akkor valoszinűleg el hessegetnél engem mert nem vagyok az eseted.Az igenyes prostik viszont kedvesek hozzám és olyan lanyokal lehetek egyutt,amilyenek normal esetben hozzám sem szólnának.Szóval lehet rám dobálni a sarat,de én is csak abbol gazdálkodom amit kaptam a jó istentól.15-30 ezer ft nem pénz azert hogy jol erezz magam.A sok prűd szinészkedű instaceleb kislány meg szinészkedjenek másoknak.Én nemkerek belőlük

2019. aug. 25. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
56%
Igényes vagy nem igényes, engem nőként akkor is zavarna ha ez kiderülne a páromról. Lehet, hogy régimódi vagyok, de szerintem egy magára adó férfi, nem megy el olyan nőkhöz, akik pénzért árulnak szexet. Ha inkább fizetsz, minthogy felszedj valakit, az nem egy túl jó jel az én szememben .
2019. aug. 25. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha oda is mennél, akkor is minek mondanád el a csajoknak??
2019. aug. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!