Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesek! Nektek mi a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek! Nektek mi a trükkötök, ha valakinek látni akarjátok a lábfejét, de mindig zárt cipőben van?

Figyelt kérdés
Lány barátomról van szó, egyetemre járunk, beszélünk, jóban vagyunk, de semmi komoly. Másnak is volt ilyen, hogy nehéz volt valakinek a lábfejét megnézni (amúgy egyszer láttam, és nagyon szép volt, szóval jó lenne még)?

2019. aug. 25. 11:02
 1/8 anonim ***** válasza:
13%

Mit jelent az hogy lábfétises?

Erre hokizol vagy mit csinálsz?

2019. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Miért akarnád csak a lábfejét megnézni, ha nem szeretnél tőle semmi többet? Ez kb. olyan mintha valakinek csak a mellét akarnád megnézni, de semmi többet. Az emberek többsége nem veszi csak úgy le a cipőjét előadáson/gyakorlaton/menzán stb., de bizonyos szituációkban igen (pl. strand, vendégség, szauna stb.), kerülj vele ilyen helyzetbe és megoldódik a kérdés.

Egyébiránt ha többet is szeretnél tőle, mint simán csak megnézni a lábfejét, akkor ismerkedj vele, "csípd fel", legyetek egy pár és akkor nem csak nézni fogod a lábfejét, hanem ha szeret akkor valószínűleg sokkal több is megtörténik. Egészségetekre!

2019. aug. 25. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sajnos barátja van, nem tudom hogy lehet-e barátság extrákkal belőle....
2019. aug. 25. 12:56
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá semmi trükköm. Ha sikerül látnom örülök neki, de semmit sem teszek az érdekében,mivel titkolom a lábfétisemet.
2019. aug. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Még sosem próbáltam, de van egy ütőkártyám, miszerint tudok talpmasszázst adni. Nos: ha panaszkodik, hogy fáj a tappancsa, egy talpmasszázst ajánlanék fel neki.
2019. aug. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nálam az működött, hogy megkértem, hogy mutassa meg a bokaláncát, vagy már ő büszkélkedett vele, nem is emlékszem. Vagy esetleg ha valami mintás ,,cuki" zoknija van, arra is tehetsz megjegyzést, hátha megmutatja. Amúgy nem vagyok lábfétises, de szeretem a lábakat, mint a melleket akár. 20/F
2019. aug. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"add ide egy pillanatra a cipődet"...

Vidd el strandra, uszodába.

2019. szept. 6. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
engem a zárt cipő is vonz :) engedték már, hogy arra élvezzek, s utána a lánynak nem volt olyan szép lábfeje mint amit a cipőben elképzeltem :) 24f
2019. okt. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!