Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lábfétisesek! Olyan volt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lábfétisesek! Olyan volt, hogy egy lányt sose láttatok mezítláb, pedig érdekelt volna titeket, és sokat voltatok együtt?

Figyelt kérdés
Volt valami trükk amivel elintéztétek, hogy mezítláb legyen?

2019. máj. 31. 11:14
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Strandra hívtam végül :)
2019. máj. 31. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen aztán végül kegyes volt mindig a sors és úgy intézte, hogy lássam :D

Egyik ilyen osztályfőnököm volt, 4 év után mutatta meg premier plánban, hogy bizony isteni talpa van. :D

2019. máj. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%
Aki a végén mégiscsak látta a talpikát, az minek írja hogy igen volt olyan hogy érdekelt, de nem láttam. Logik fail?
2019. máj. 31. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
Köszönjük Okoska! Jár a kockacukor.
2019. máj. 31. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
76%
Cukorka meztelen talpikáért cserébe? De sosem láthatod ám, csak lehet hogy a végén mégis. Sosemmégis?
2019. máj. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Sajnos még nem volt ilyen helyzetem.
2019. máj. 31. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen,szerettem volna élőben is az egyik lányismerősöm mezítláb látni,de eddig csak képen sikerült.Kolléganőm volt több évig.
2019. jún. 1. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen
2019. jún. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!