Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, nagyon ciki az ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, nagyon ciki az ha kiderül egy neked tetsző fiúról, hogy még nem volt barátnője, és még szűz?

Figyelt kérdés

Én ismerkedem egy nagyon aranyos, és szép lánnyal. De kicsit cikinek tartom azt hogy nem volt még barátnőm, és emiatt béna vagyok az ismerkedésben.

A lány 19 éves én pedig 22 vagyok.


2019. aug. 25. 21:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem ciki.
2019. aug. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
22 évesen szerintem ez még egyáltalán nem kínos, ebben a korban csomó oka lehet az embernek arra, hogy szingli maradjon. Talán a 30-hoz közelítve, már gyanakodnék, hogy benne van a hiba, de ilyen fiatalon ebben még nincs semmi kivetnivaló.
2019. aug. 25. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lany ertelmes es idovel, csaladot szeretne, nem csak laza kapcsolatot amiben kieligi az hogy csak ideog-oraig erezze jol magat, akkor ez tetszeni fog neki. Örulni fog neki, hogy nem masnal szortad szet a tisztasagod, hanem tartogattad fiu letedre a megfelelonek. ;) 22 evesen egyaltalan nem is gáz ez a tema, ha 39 irnal, akkor picit elgondolkoznek... szoval, nyugi csak lazan.... Van akinel meg ertekkel bir! ;)


28N

2019. aug. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
95%
Nem ciki, ha tetszel a lánynak akkor nem egy "bármilyencasanovát" keres, hanem téged. Egyébként senkinek sincs ráírva a homlokára, hogy szűz. Ha megkérdezi a lány - az adott pillanatban - akkor felelj neki őszintén, hogy még nem voltál lánnyal és mond azt, hogy mert még nem érezted azt senkivel hogy ágyba kellett volna vele bújnod - ez inkább tetszeni fog neki, mint taszítani. Sok sikert, egészségedre és ne felejtsetek el védekezni!
2019. aug. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem még tetszene is! Az a jó benne hogy egymast vezethetjük be a gyönyörök világába.
2019. aug. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Mi is elsők voltunk egymásnak barátommal, ő 20 volt amikor össze jöttünk én 19, nekem még tetszett is, hogy nem ment végig a fél városon és együtt fedezhettük fel a dolgokat :) szóval ha értelmes a csaj, akkor nem fog azért kidobni, mert szűz vagy. Ha meg kidob, akkor az a csaj pont annyit is ér. Semennyit
2019. aug. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmi ciki nincs ebben, nyugi. Ha a csaj meg értelmes is mellé, akkor őt se fogja zavarni. Sok sikert a dologhoz.
2019. aug. 25. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
78%

Nekem abszolút tetszene.

Lehet ez az elnyomott "szűzfiú fétisem" miatt van... :) 27N

2019. aug. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Dehogy ciki. Engem abszolút nem zavarna, hiszen nincs ebben semmi szégyen.

Csak ügyesen. ;)


18/L

2019. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdekelne, nincs ebben semmi ciki. Nekem se volt még senkim, szexelni se szexeltem.


18/l

2019. aug. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!