Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért lehet, hogy a bdsm-et...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lehet, hogy a bdsm-et kedvelő lányok többnyire csongrád megyeiek?

Figyelt kérdés
Több csajjal beszéltem már itt, mire komolyabban ismerkedtünk volna, kiderült, h messze lakik...
2019. aug. 26. 17:10
 1/7 anonim válasza:
100%
Mert ugyanaz a szemely adja ki magat lanynak.
2019. aug. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
lol, persze, hogy messze lakik, mivel egy férfi szórakozik és röhög rajtad :D 18/l
2019. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
🤷‍♀️🤷‍♀️
2019. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
31%
A BDSM-met kedvelők többsége Budapesti, vagy Pest Megyei. Nem azért mert akkora erkölcsi fertő lenne (bár lazább felfogásúak egy fővárosban az emberek), hanem mert a magyar lakosság 30%-a itt él, ergo a többség itt lakik, több közülük a BDSM-met kedvelő is.
2019. aug. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én Csongrád megyei vagyok, de innét még sosem dumàltam ilyen nővel.
2019. aug. 27. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én bp-i vagyok és a többi barátom is bp-i akik bdsm kedvelők :) vidéki lányokkal még egyáltalán nem is dumáltam :o
2019. aug. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Rohadtul nem csongrád megyeiek :D Tudom mert én itt élek,és neten sok subbal dumáltam már de mindenki mindenhol máshol volt itt nem..
2021. máj. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!