Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnőmmel nem tudom kiélni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőmmel nem tudom kiélni a vágyaim. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés

4 éve vagyok a barátnőmmel, mindig is problémák voltak a szexuális életünkkel. Sok évig nagyon-nagyon minimális volt az aktusok száma, de ezenfelül még rengeteg probléma volt. Ő nekem az első, és vele csakis óvszerrel tudtam idáig szeretkezni, mivel minden más fogamzásgátlótól fél. Ettől is egy picit, még pluszba meg is szakítjuk. Szívesen kipróbálnám, hogy milyen lehet óvszer nélkül, de sajnos vele nem tudom megoldani ezt. Vannak bizonyos vágyaim, nem túl extrémek, mint például valahol a szabadban szexelni, Ő ettől sajnos fél, hogy mi lesz ha meglátnak. Csak a hálószobában az ágyon tudja magát elengedni, nagyon ritkán a nappaliban a kanapén. A külsejével nem igazán törődik, legalábbis nem tisztítja rendesen a körmeit, általában feketék a kezén, lábán. A szőrtelenítéssel is akadnak problémái, hiába tettem egyszer-kétszer ÓVATOSAN rá megjegyzést, hogy jó lenne ha... De sajnos semmi. Sosem jegyezte meg egyszer sem, hogy tetszek neki, vagy valami apró megjegyzést, hogy jól nézel ki te majom, vagy valami :D. Mivel nagyon minimális volt vele az aktusok száma, nem tett soha megjegyzést, hogy vonzónak találna, nem érdekelte, hogy nem annyira nem jön be a koszos lábköröm, testszőr ilyesmi így én magamat kezdtem okolni, hogy talán nem vagyok elég vonzó. Sportolok, figyelek magamra és mégis. Mielőtt azt hinnétek, hogy ilyen hülyeségeken agonizálok, mint minimális testszőr, a mellbimbó udvarán van jó pár fekete szőrszál amit hébe-hóba kiszed, de általában ott van azért, a fenekén is nő a szőr illetve a lábán is foltokban ott hagyja általában. Mindent próbáltam vele megbeszélni, sokszor de sajnos semmi. A kérdésem az lenne hozzátok, hogy van értelme egy ilyen lánnyal foglalkozni? Ennyi idő alatt nem tudtam rajta változtatni, akkor nem is fogok már? Annyira lezúzta az önbizalmam, hogy ezek után nem mernék egy lánnyal sem kezdeni. Teljesen kilátástalannak érzem az egészet.


24 évesek vagyunk. Köszönöm előre!



2019. aug. 27. 12:55
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Ezer bocsánat, jól összecsaptam az egészet. :/
2019. aug. 27. 12:58
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem tudod Te a választ.


Semmi értelme tovább húzni az időt.


F, 41

2019. aug. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha szereted akkor mondd meg neki, hogy mit szeretnél és, hogy neked ez fontos. Ne célozgass rá, hanem mondd meg neki.


Ha már nem szereted, mert a fentiek miatt kiszerettél belőle akkor pedig keress mást.

2019. aug. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 Hellmano ***** válasza:
100%
4 év, de miért? Csak húzzátok egymás idejét. Nem óvatosan kell, hanem határozottan megkérni a dolgokra. Lehet látja, hogy te is kis muja gyerek vagy és el van veled azt kész, ameddig tart, addig tart alapon. Majd előbb vagy utóbb becsúszik a gyerek és azt is felnevelitek, tipikusan az a pár vagytok, akik nem kommunikálnak egymással. A kommunikáció alap kell legyen, de ha ti 4 év alatt itt tartatok nem sok jóval kecsegtet szerintem. Nem fog változni, hisz azt hiszi ez a jó, ahogy van.
2019. aug. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Liz* ***** válasza:
100%
Négy év hosszú idő és szerintem bele esett abba a hibába, hogy kicsit "elkényelmesedett", nem törődik már úgy magával (nem szőrtelenít stb.) mert biztonságban van, te úgyis ott vagy neki és így is elfogadod ... Legyél határozott és mindenképp beszéld ezt meg vele, meg hogy legyen egy kicsit nyitottabb is az extrémebb dolgokra, mert ez a kapcsolatotok rovására mehet és ha komolyan gondolja, akkor változtatni fog, ha nem akkor sajnos ideje lépni. 24 éves vagy, fiatal vagy, rendes vagy biztosan találsz hozzád hasonló lányt!:)
2019. aug. 27. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Titeket is csak a megszokás ,a rutin tart össze. Ha a csaj slampos,érzelemmentes,az megöli a kapcsolatot. Ahogy részletezted a csaj megjelenését,teljesen lehervasztott komolyan mondom. Hogy tudod meghágni? Mert szeretkezésnek nem nevezném ezt a testi érintkezést. Válts,vagy beszélj vele öregem,mert így mindkettőtökkel kicseszel.
2019. aug. 27. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Itt elég nagy eltérések vannak szexuális beállítottság terén. Ha valóban sok beszélgetésen túl vagytok a témában, akkor csekély az esély, hogy a jövőben változni fognak a dolgok.

Te döntöd el, neked mennyire fontos a kielégítő szexuális élet, el tudsz-e így lenni a hátralevő éveidben.

2019. aug. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia,sajnálom a felállást de van megoldás :) első sorban tényleg az lenne a jó ha őszintén beszélgetnétek, ki mit szeret, ki mire vágyik, merre szeretne haladni az életével. Persze a higiéniai dolgokat is átvenném de ha eddig nem merted javasolnám hogy csak csináld meg te (Már ha nem sértődős fajta). Mosd meg a kezét, borotváld meg, és ha mindezt szeretettel teszed talán maga is rá fog szokni.

Ha ezek sem segítenek akkor csak nagyon őszintén mondd el neki hogy ez probléma és ha nem változtattok ezen (mert nagyon fontos hogy éreztesd vele te ott vagy neki, számíthat rád) akkor sajnos el kell válnotok.

Remélem javul a helyzet!

2019. aug. 27. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát szakíts.
2019. aug. 27. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
71%

Már bocsi, de szerinted a lányoknak/nőknek nincs szőr a fenekén? Szerinted csupaszok vagy mi!?

Valakinek alig-alig látható pihék, van akinek nem nagyon látható szőrszálak, DE MINDENKINEK VAN SZŐR A FENEKÉN!

Vagy te a fenék ívre gondolsz? Mert ott a legtöbb nőnek az, 1-2 ritka kivétellel akinek nincs.

"Illetve a lábán is foltokban ott hagyja általában."

Ha ennyire zavar, akkor fizesd be gyantáztatni! Azért azt megnézném, hogy 2-3 naponta, mennyire lenne energiád, fél-1 órákat (vagy mégtöbbet) azzal kínlódni, hogy teljesen simára borotváld, úgy, hogy 1-2 szál se maradjon. Elmondom nagyon nehéz, főleg olyan helyekem, ahol nem látod, és el sem éred. De ha neked ennyire profin megy, akkor hajrá, csináld csak!


Amúgy meg szakítsatok. Mindekettőtöknek jobb lesz. Egy férfinál is gusztustalan a koszos köröm, de egy nőnél...

2019. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!