Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van még remény, ha nem tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van még remény, ha nem tudok elmenni 1,5 hónap után? Vagy új partner után kell néznem?

Figyelt kérdés
Előtte se tudtam 5 hónapig, akkor nem volt behatolás.

2019. aug. 27. 21:28
 1/7 anonim ***** válasza:
86%

Lány vagy?


Szex közben izgatod a csiklódat, ahogy kell? Hüvelyi orgazmust ne várj, olyan nem létezik, csak azok gondolják, akiknek az átlagnál közelebb van a csiklójuk a vaginájukhoz.

2019. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Magadnak megy?
2019. aug. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
73%

Létezik hüvelyi orgazmus.

Kellőképp vonzódsz a partneredhez?

2019. aug. 27. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónapig folyamatosan dugtak? Én már egy óra után elálmosodnék.
2019. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyedül el tudsz jutni a csúcsra, de a partnereddel nem akkor valószínűleg vannak némi problémák. Két utad van, vagy megbeszéled a partnereddel, visszajelzel neki hogy csinálja, hogy neked is jó legyen. A másik út, ha annyira nem illetek össze az ágyban - azaz egy kapcsolat legfontosabb eleme hiányzik: a jó szex - akkor elengeditek egymás kezét és nem raboljátok az időtöket tovább. Döntsd el, hogy a partneredhez emberileg, érzelmileg mennyire vonzódsz és ennek függvényében döntsd el mit csinálsz.
2019. aug. 27. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, én soha nem tudtam elmenni masztival se, szóval én speciel nem a férfiben kerestem a hibát, amúgy meg a szex önmagában tök jó, emiatt én nem hagynék el senkit.
2019. aug. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 Á.Zoli ***** válasza:

Ha mered, akkor beszéljetek róla. A tudtára kellene adnod.

Egyáltalán mennyi idősen éled meg ezt a problémát? Ha túl fiatal vagy és még nem tudod irányítani a vágyaidat, az is okozhat orgazmus nélküli szexet. Akkor nincs nagy baj. Meg kell tanítani az agyat :)

Nem lenne baj, ha gyakorolnál egyedül, hogy felismerd a gyönyörben a szintjeidet.

Ha gátlásaid vannak, vagy ha prűd vagy, esetleg nagyon rágörcsölsz, az mind nem a megfelelő irányba tereli a gondolataidat.

2019. aug. 28. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!