Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek igazat mondhat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazat mondhat?

Figyelt kérdés

2 éve vagyok a párommal, jó a szexuális életünk. mindig mindketten elélvezünk akár gyors akár lassú szexről is van szó.

De az orál szexet valahogy nem kedveli, persze ha van akkor is simán elélvez de azt mondja hogy ő úgy érzi hogy megaláz közben. Szóval kevésszer kerül sor orálra. Nekem nem hiányzik annyira,.de mindig hallom hogy a pasik mennyire szeretik és ő is mondta hogy élvezi, de inkább ne.

Szóval lehet én vagyok béna vagy komolyan az lehet amit mond?


24/L

26/F



2019. aug. 28. 10:53
 1/7 Hellmano ***** válasza:
82%
Lehet fél, hogy leharapod egyszer, mert rájöttél a turpisságokra, ezért nem kockáztat és nem adja inkább a szádba.
2019. aug. 28. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nyilván :D :D
2019. aug. 28. 10:59
 3/7 anonim ***** válasza:
22%
Hazudik, mint a vízfolyás.
2019. aug. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet, hogy nagyon szeret, és úgy érzi hogy megaláz azzal, ha előtte térdelsz, ő pedig a szádba dugja.. Bennem is van hasonló érzés néha, de általában legyőzöm magamban. F
2019. aug. 28. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11%
Ha jól nézel ki, akkor rajtam egész nap kiélheted az orális vágyaidat, mert én meg pont hogy nem kapok eleget.
2019. aug. 28. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
72%

Elképzelhető hogy igazat mond. Bármily' meglepő attól, hogy a férfiak nagy többsége imádja az orált még vannak férfiak akik nem kedvelik annyira, sokkal jobban szeretnek d...ni. Ha neked nem hiányzik mindenáron és attól még teljesnek érzed a szexuális életeteket akkor csináljátok időnként, de nem kell erőltetni.

Kérdezd meg tőle, hogy csináld másképpen, mit csinálj/ne csinálj és figyeld közben a reakcióit, melyik "technika" az amit különösen élvez. Kommunikálni, egymás vágyait megismerni amúgy is hasznos dolog, különösen ha más IS hiányzik... gondolom nem véletlenül tetted fel a kérdést.

2019. aug. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
4-es okfejtése hibátlan.
2019. aug. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!