Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem tudom kiverni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudom kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés

Pár hónapja jött egy új kolléganő az osztályunkra. Jófej, vicces és még jól is néz ki. Egy közös, italozós este után kicsit jobban egymásba gabalyodtunk, volt egy kis csók. Aztán megbeszéltük hogy ebből nem lesz semmi, mert ő kapcsolatot szeretne, én viszont azt hogy legyünk jóban mint eddig csak szexeljünk is. De ne keverjünk bele érzelmeket. Azt mondta h ő erre képtelen lenne úgyhogy felejtsük el h bármi történt.

Az a baj hogy én azóta se tudom kiverni a fejemből. Már a puszta jelenléte beindít, elkerülhetetlen a találkozás és ez hihetetlenül frusztrál szexuálisan meg feltüzel.

Próbáltam azóta más lányok felé közeledni de valahogy nem megy, mindenkiben csak a hibát látom és így nem jön össze semmi.

Szerintetek is azért van mert nem tudtam megfektetni és ez bosszant? Mennyi idő még míg végre tovább tudok lépni ezen?


2019. aug. 28. 22:00
1 2
 1/18 Liz* ***** válasza:
97%
Miért nem szeretnél kapcsolatot?
2019. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Őszintén szólva nem igazán értelek... elkezdtetek valamit, amire közölte hogy ő csak komolyabb dolgokba hajlandó belemenni, de te utasítottad vissza, hogy csak a szex érdekel más nem.

Most meg amikor tudat alatt elkezdenek kialakulni az érzelmek benned és mit írtad vonzónak, jófejnek szimpatikusnak tartod s magadnak bevallva többet is el tudnál képzelni vele akkor inkább lamentálsz a helyett, hogy visszaállnál a stratvonalra vele.

2019. aug. 28. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Egyrészt mert kolléga és ha hosszú távon nem működik akkor ne kelljen még egymást akár évekig kerülgetni. Márpedig szerintem annyira nem passzolunk hogy hosszú távon működjön, de jó haver és nagyon vonz szexuálisan.
2019. aug. 28. 22:07
 4/18 A kérdező kommentje:
Nem most kezdtek kialakulni az érzelmek. Mindig is bírtam, kezdettől fogva. Emberileg semmi baj nincs vele, kedves, vicces, melegszívű teremtés. De nagyon mások vagyunk. Egy barátság extrákkal lenne vele az igazi.
2019. aug. 28. 22:20
 5/18 Liz* ***** válasza:
98%

Szerintem ha ennyire vonzz, akkor talán egy esélyt megérne a dolog .. randizzatok, ismerkedjetek (nem kell rögtön belevágni a közepébe) és akkor úgyis kiderül passzolnátok-e.:)

De ha ennyire ódzkodsz tőle, akkor sajnos bele kell törődni, hogy őt nem kaphatod meg.

2019. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen csicskagyász vagy, hogy nem mered vállalni a felelősséget komoly kapcsolatban? Jézusom.
2019. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Mitől lennék ettől csicskagyász? Egyszerűen csak érzem hogy nem működne, ismerem már annyira magam. Randizni meg semmi értelme ha így érzek vele kapcsolatban.
2019. aug. 29. 08:23
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

Med tudlak érteni , nöként mondom . En szeretem hogy maguktól alakuljanak a dolgok , spontánul , ilyen ” komoly kapcsolat ” kifejezestöl kiráz a hideg , pedig kapcsolatpárti vagyok , de ez nagyon komolykodó kifejezès , mikor még az ember azt se tudja mit akar a másiktól

De a ” csak szex ” is hányinger , ennek az elözetes leszögezése , ez is túlfontoskodó , korlátolt hozzáállás, pedig ez ellen se vagyok

Nem szeretem az elöre meghatározott dolgokat , megalázó , buta , korlátolt hozzáállás es föleg nevetséges . Miert nem lehet egyszeruen egyutt tölteni idöt es meglátni hova vezet . Vagy ez lehetetlen ? Mintha mindenki megkergult volna

2019. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha ennyire érsekel téged, próbáljátok meg együtt.. mi gond lehetne belőle? Aztán meglátjátok, talán müködne is a dolog
2019. szept. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
50%
Mondjuk azt, hogy működne-e nem tudhatod. Mindenki más kapcsolatban. Ha annyira nagyon nem működne, azaz hogy ellentétek lennétek, akkor alapból nem figyelsz fel rá. Szerintem kezd el jobban megismerni és közben úgy is kialakul benned, hogy passzolnátok, vagy sem. Ha nem, azzal sincs baj. Mert ha sok a "hibája" akkor arra fogsz úgy is zummolni és ki is ábrándulsz.
2020. jan. 12. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!