Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Vágyam, hogy kinyaljak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vágyam, hogy kinyaljak, kielégítsek egy nőt, viszonzás nélkül. Mivel tudnám kiverni a fejemből? (folyt köv lent) 18/l

Figyelt kérdés

Szégyen vagy nem szégyen, ez van. Anno is volt sokszor példa, hogy ez előjött, de elfojtottam. Most megint előjött, és nem tudom, miért.


Soha nem volt párom, szerelmes sem voltam, se petting, se csók, se randi, tehát tényleg semmi. Az önkielégítés pedig soha nem ment, a saját érintésemtől nem lesz semmi, csak nedvesedés, de élvezet nem, ahogy megfelelő befejezés sem. Tehát ezzel sem tudom magam lekötni. Óvodában eldöntöttem, hogy mindent majd kapcsolatban (nem vagyok vallasos). Kapcsolatot csak fiúval tudok elkepzelni, alkalmit nem, ellenben nővel csak alkalmit. Na meg, ki tudja, ha valaha lesz párom, mégha nem is homofób, mit reagálna erre.



Aztán ha az élet úgy hozná, hogy nővel jönnék össze, nem dőlnék kardomba, nem zavarna, csak belül nagyon nyom ez az érzés. :/


(Hibákért elnézést, ha vannak, telefonról írtam.)



2019. aug. 13. 22:45
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért akarod kiverni a fejedből?

Ha másra nem jó, egy tapasztalattal gazdagabb leszel.

2019. aug. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Engem gondolatban izgat ugyanez,de ha ott lenne előttem a lehetőség, biztosan elfutnék előle. Szóval ha fantáziálok valamiről akkor ezt szoktam. Amúgy szerintem ha lesz párod, akár férfi akár nő, meg lehet beszélni vele egy hármast, vagy azt amit akarsz tőle. De társkereső oldalon lehet hogy találsz ugyanilyen vágyú alkalmi kapcsolatokat nővel.
2019. aug. 13. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
29%
Mindenkinek más az útja és másképp talál rá. Boldog életed akkor lesz, ha megtalálod a sajátod. Ha látod melyik irány érdekes, akkor lépj rajta egyet és tudni fogod az-e a tiéd vagy sem. Addig csak "pörögni" fog az agyad rajta, nem tudod elengedni a gondolatát, örökre ott fog motoszkálni és frusztrálni tudat alatt.
2019. aug. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A korlátaidtól kéne megszabadulnod... Próbáld ki, olyannal aki bejön. Aztán elég valószínű hogy benne lenne viszonzásban is, és hátha neked is jó :) (ha engem izgatna, tuti kipróbálnám, bár inkább csak elfogadnék egy ilyen ajánlatot, fiatal lánytól)
2019. aug. 14. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ezt nem érdemes kiverni a fejedből. Inkább próbáld ki, aztán hogyha mégsem olyan mint a fantáziádban akkor elfelejtheted😉
2019. aug. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Latestday ***** válasza:

Hát, szerintem próbáld meg nem nemtől függővé tenni,hogy mit akarsz. Inkább személytől. Ha találkozol egy szimpatikus csajjal, aki megmozgat benned valamit, akkor úgyis kialakul. Ha meg belezúgsz egy pasiba , akkor nem erre fogsz gondolni.

Ha meg ki akarod próbálni a nyalást, arra is vannak platformok, vagy maga az élet sodorja utadba...Légy nyitott, és figyelj a saját vágyaidra.

2019. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!