Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogy tudnám elfelejteni? Vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfelejteni? Vagy legalább kicsit kiverni a fejemből?

Figyelt kérdés
Volt egy baráti összejövetel, és megismertem egy lányt. Van barátja. Egész este velem beszélgetett, és nagyon jól elvoltunk. Soha életemben nem éreztem még ilyet egy lány iránt sem, de benne azonnal megfogott valami. Olyan aranyos, kedves, vicces, bármiről lehet vele beszélni. És egyszerűen gyönyörű. Azóta beszélgetünk messengeren, viszont bűntudatom van. Tudom hogy nem lehet köztünk semmi, de beleszerettem. És nagyon hiányzik, de muszáj valahogy elfelejtenem. Hogy tudnám kiverni a fejemből?

2018. jún. 5. 14:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szakíts meg vele minden kapcsolatot,mondjuk nem tudom hogy mindennap találkoztok vagy csak a baráti társaságban és tudom hogy ez kegyetlenül hangzik,de csak akkor fogod tudni elfelejteni vagy legalábbis továbblépni ha kizárod:nem írsz neki sehol,nem olvasod el az üzeneteit nem találkozol vele.


Én ezt mondanám,aztán lehet hogy majd kapsz jobb hasznosabb infókat is.

Én így csinálnám.

2018. jún. 5. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
#1 nem okvetlenül értek veled egyet. Sajnos én is jártam így és bizony a minden nemű kapcsolat megszűnése nem biztos hogy feledést idéz elő. Azt javaslom kedves kérdező, hogy vagy gondolj arra a palira aki a párja és akkor az lesz előtted és ezért fogod mellőzni vagy mond meg a csajnak hogy vagy te vagy a barátja és akkor vagy jól összevesztek és már nem fogod úgy kedvelni, számodra jobb esetben pedig te leszel a nyertes és dobja a barátját. Próba szerencse...
2018. jún. 5. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
#2-es, soha nem tudnék tönkretenni egy kapcsolatot. :(
2018. jún. 5. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
De jó volt ez végig olvasni. Biztos szép pár lennétek együtt sajnálom hogy ez nem valósulhat meg.:( Énis azt tudom mondani hogy ne írj neki aztán idővel veszi a lapot.
2022. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!