Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mostanában mi ez a sok agressz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mostanában mi ez a sok agresszív egyén ebben a kategóriában?

Figyelt kérdés

Néhány napja megfigyeltem, hogy ebben a kategóriában mindenki olyan agresszív, és humortalan, akármivel próbáltam viccelődni, az mind le van pontozva, de még azok a válaszok is amik értelmesek.

Nem értem jön az iskola aztán durcásak a gyerekek?

Mert tény hogy itt a legtöbben azok...



2019. aug. 29. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
75%
Lehet nincsenek jó kedvükben :)
2019. aug. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Sok kis szűzkuki frusztrált mert nem jut nekik nuni
2019. aug. 29. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
70%
Ezt már én is megfigyeltem. Vagy ha ellenétes véleményen vagy a kérdés kiirójával azonnal le vagy nullazva. Szerintem hiaba +18 felettiek írhatnak, sok lehet a kiskorú, akik fekete - fehérben látnak mindent, de nem csak ők hanem idősebbek is sok a primitív aki csak trollkodni jár ide.
2019. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
64%
Ja, én is jártam így. Viszont ami nekem tűnt fel, és szerintem még jobban jellemző erre a kategóriára, hogy sok a lelki/mentális beteg, tele komplexusokkal, beteg vágyakkal.
2019. aug. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Bummer ***** válasza:
76%
És ott az a érthetetlen versengés ami a toplista körül forog. Az első 20-30 görcsösen küzd azért hogy ott maradjon éjjel nappal itt van, és szerintem egymást pontozzák le oda vissza.
2019. aug. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
82%
Sajnos nem csak ez, hanem szinte minden gyakoris kategória eltrollosodott az utóbbi időben. Köpködés, okoskodás, szökdösés. Gondolom mindenki frusztrált, hogy vége a szünidőnek. :(
2019. aug. 29. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Nálam ami idáig egyedül furcsának tűnt, hogy a kutyadugós kérdésekben az azt ellenző válaszok voltak durván lepontozva, a nőt dugja a kutya nyami nyami válaszok meg 80% körülre fel. Bár remélem, hogy csak nem értek valami mémet és nem ekkora a fajtalankodást kultiválók aránya az ezt a témát látogatók körében.
2019. aug. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
3%
Ki kardot ragad, kard által vész el. Ne csodálkozzon a k*rv*, ha meg@ssz*k!
2019. aug. 29. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
36%
Itt akkor is le vagy pontozva ha őszintén válaszolsz vagy egy eldőntendő kérdésre a megfelelő "igen" "nem" lehetőséggel válaszolsz. De ne a % legyen a mérvado. Mert itt sokan arra izgulnak hogy ágyba -főbe nyomóidnak a piros mancsot mert erre verik a kis pötsüket
2019. aug. 29. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ti nagyon rosszul látjátok. Én pl senkit nem pontozok le ok nélkül sőt. Inkább, ha tehetem csak a zöldre megyek, a negatívat, vagy kevésbé hasznosat pedig figyelembe sem veszem. Ha szándékosan szítjátok a tüzet, ne lepődjetek meg, ha ti is megégtek néha, néha. Meg kell tanulni ennek a virtuális világnak is, hogy nem lehet mindent megúszni csak úgy következmények nélkül. Nem régen egy ilyen nethuszár, nagyon rossz emberekkel húzott ujjat és szegény már alulról szagolja az ibolyát. Nem kell keménykedni, ha nem vagy az. Az utcán meg csúnyán néznek rád, aztán összefosod magad. Nem itt kell kiadni a valóságban szerzett frusztrációkat, ez nem azért van. Az életben állja meg a helyét mindenki és sokkal szebb lesz ez a világ!
2019. aug. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!