Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Honnan lehet tudni, hogy nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan lehet tudni, hogy nem agresszív és türelmes lesz?

Figyelt kérdés

Ha idegesen jön haza a munkából akkor csapkodja az ajtókat, szekrényeket. Sokszor hallottam kiabálni az alkalmazottakkal. Ha ideges agresszívan csókol. 10 hónapja ismerem, 1x volt velem agresszívabb amikor részeg volt és visszautasítottam az ágyban. Most költözünk össze. Még nem feküdtem le vele. Még szűz vagyok. Nem tudom Milyen lehet az ágyban. Egyre többször próbálkozik, de én már annyira feltúráztattam magam, hogy agresszív lesz, hogy félek.

Volt már valaki hasonló helyzetben?



2018. máj. 28. 15:05
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%
Figyeld oda, hogy jozan legyen amikor megtortenik! Akkor kevesbe valoszinu hogy aggressziv lesz. Remelem meg nem utott meg amikor duhos volt, mert akkor azt ott lell hagyni a francba.
2018. máj. 28. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Noren1989 ***** válasza:
60%
XD
2018. máj. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%
Sok boldogságot :D
2018. máj. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Nem ütött meg. Egyszer volt olyan, hogy nem tudtam eldönteni, hogy tényleg ideges vagy csak viccel és elé álltam, megfogta a két karomat és rálökött az ágyra. De utána ő is röhögött.
2018. máj. 28. 15:15
 5/20 anonim ***** válasza:
95%
Még le sem feküdtetek, de már összeköltöztetek? Egyébként ha látod, hogy agresszív barom, akkor minek vagy vele? Kéne a fenének egy ilyen ember, aki mellett nem tudom elengedni magam, mert attól tartok, hogy elkezd őrjöngeni, ha nem tetszik neki valami.
2018. máj. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 Noren1989 ***** válasza:
76%

Várjál, házasságig akarsz várni a dugival?


Mert a sztorid azért alapból fura....menekülsz anyuéktól, vagy miamanó van?

2018. máj. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Azért azt hozzá kell tennem, hogy minden férfitól tartok, félek. Kiskoromban egy pedofil barom zaklatott majdnem 1 évig.
2018. máj. 28. 15:26
 8/20 anonim ***** válasza:
94%
Azért aki agresszív bizonyos helyzetekben, az más helyzetekben is az lehet. Hány éves vagy? Ő hány éves? a 10 hónap alatt meddig jutottatok szexben, ha még szűz vagy?
2018. máj. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

21-38

10 hónapja ismerem, de csak pár hónapja "vagyunk együtt".

Együtt alszunk, simogatás ilyenek. Pettinggel próbálkoztunk (kézzel), de beparáztam.Szokott tapizni, én is szoktam őt simogatni.

2018. máj. 28. 15:39
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott a fenébe. Ez az ember kiszámíthatatlan és valószínűleg azt hiszi a tulajdona vagy. Egyszer bekattan és agyonver.
2018. máj. 28. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!