Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol ismerkedjek? Szórakozóhely...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol ismerkedjek? Szórakozóhelyeken nem akarok mert nagyon veszélyes terep agresszív férfiak vannak.19 l

Figyelt kérdés

Hol ismerkedjek?

A munkahelyemen nincs egy megfelelő pasi se a szórakozóhelyek pedig nagyon veszélyesek kábítószeresek vannak be vannak rúgva stb a utcán meg nem lehet ismerkedni akkor mégis hol?



2019. ápr. 2. 16:32
1 2 3
 1/25 StevenUp ***** válasza:
96%

Hát itt ugye tudod hogy tele leszel hamarosan privát üzenetekkel.

Majd a 20 ik után szólj :D

Több f*t fogsz látni mindjárt mint egy urulogus teljes munkaidőben :D

2019. ápr. 2. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Elárasztotak a privát üzenetek légyszives ne írjatok privátot úgysem válaszolok.
2019. ápr. 2. 16:38
 3/25 anonim ***** válasza:
0%

Templomban. Lehetőleg abban, ahová én járok.

28F

2019. ápr. 2. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

Van valami hobbid? Sport, kirándulás, biciklizés, vízitúra, ...

Itt hozzád hasonló érdeklődésű emberekkel ismerkedhesz meg. A közös érdeklődés jól alap a továbblépéshez.

2019. ápr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
0%
Én is egy agresszív kábítószeres férfi vagyok, be is vagyok rúgva. De most miért nem akarsz megismerni?
2019. ápr. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Én eddig bulikba próbálkoztam, de csak szex kapcsit akartak, így badoon találtam meg a szerelmemet!Neten azért könnyebb ismerkedni, mint élőbe, utána meg könnyű talizni mert már ismeritek egymást!22/F
2019. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 StevenUp ***** válasza:
0%
Nekem hosszú vállig érő egyenes szálú fogaim vannak :D
2019. ápr. 2. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

De értetlennek ezek a pasik ki írom direkt hogy ne írjanak privátot erre záporoznak még mindig a perverz privát üzenetek.


Undorítóak inkább nem is akarok inkább ismerkedni leszbikus leszek és kész legalább a lányok azok normálisak.

2019. ápr. 2. 16:47
 9/25 StevenUp ***** válasza:
Farokkèpet kaptál már? :D
2019. ápr. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Akkor meg leszbi csajok fognak küldeni nunis képet.
2019. ápr. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!