Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok számotokra mekkora az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok számotokra mekkora az elfogadható péniszméret egy kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Mi a minimum és a maximum. Ami alatt vagy felett már szakítanátok, hossz és vastagság is érdekelne.

2019. aug. 29. 18:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
63%
Mond miért? Miért kell minden nap...?
2019. aug. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
55%

Attól ami már érezhető, hogy bent van, és addig, amíg nem böki a méhemet. De a pasitól nagyban függ, mert lehet akkora mint egy lóé, ha nem tud vele bánni, és csak önzően a maga malmára hajt, és nem érdekli, hogy nekem jót csináljon. Kis farkúak is okoztak már kellemes csalódást, és nagyfarkúak kellemetlenséget.

Ja, nem kérek privátot!

2019. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Min. 15 cm, Max. 21 cm
2019. aug. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
31%

Nem kérdezte senki, de nekem 18cm és 5cm vastag.


Sziasztok!

2019. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
65%

Én nem lány vagyok, de úgy gondolom, hogy 2 és 40 cm között van ez az érték.

Tehát neked annak a lánynak kell feltenned ezt a kérdést, akivel kapcsolatot szeretnél. Így semmi értelme, mert lehet, hogy aki neked tetszik, annál 13 és 23 között van, vagy 23 és 30 között. Vagy abszolút mindegy neki.

2019. aug. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
68%
Egyébként nem hinnem hogy ez szakítóok. Sajnos akinek mikropénisze van azt elhiszem hogy mondjuk hosszú távon nem tesz jót a kapcsolatnak na de azért ez elég ritka eset. Az átlag 15-16cm ha jól tudom, +/- pár centi szerintem senkit se zavar. Normál esetben a lány úgyse fogja elkezdeni lemérni, ha jól tudja használni a srác akkor nincs bajom vele egyáltalán lehet felőlem 14 meg 25 is. Privit én sem kérnék a kanos magányos farkasoktól.
2019. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem szoktam vonalzóval méregetni a pasik péniszét, ezt inkább ők szokták csinálni amikor önbizalomhiányuk van. :)
2019. aug. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

7-esnél a pont!

ÖNBIZALOMHIÁNY!

Srácok, tanuljátok meg használni..

2019. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem számolj egy átlagot a korábbi napokon feltett ugyanilyen kérdések alapján.
2019. aug. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
32%
A 2-esnek szerintem nincs hüvelyi orgazmusa. Alapos a gyanú, hogy szűz
2019. aug. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!