Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Teljes abszolút fitymaszűkület...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljes abszolút fitymaszűkülettel tényleg lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Haveromnak állítólag lankadt állapotban sem jön fel a fityma. Jelenleg 34 éves és egy 3 éves kapcsolatban van és nagyon kis csinos aranyos barátnője van. Azt mondja nem akarja egyenlőre megcsináltatni mert így is jó a szex és sok negatív dolgot hallott róla hát ez nekem furi..
2019. aug. 30. 08:00
 1/10 anonim ***** válasza:
52%
Nem lehet, mielőbb műteni kell!
2019. aug. 30. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
1. Akkor lehet szex nélkül van vele a nő három éve?
2019. aug. 30. 08:16
 3/10 anonim ***** válasza:
52%
Azt rendesen tisztítani se tudja . Jó erős gyomra van a baratnőjének
2019. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
3. Na igen ez a másik ezt is kérdeztem tőle, hogy hát akkor hogy húzza fel, hogy tisztítja, azt mondja kádban öblögető áztatásos módszerrel lehet tisztítani. Abszolút semmi szaga, semmi nedvedzés, nem lehet érezni semmit, létezhet ez?
2019. aug. 30. 08:21
 5/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha hüvelyi fertőzést akar okozni a túrós fitymájával, akkor lehet
2019. aug. 30. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
5. Gondolom gumival csinálják, de nagyon állítja hogy túrót nem látott még
2019. aug. 30. 09:29
 7/10 anonim ***** válasza:
Írtad hogy nem csináltatja még mert sok rosszatt hallott róla ? Miket ?
2019. aug. 30. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7. Azt nem tudom, van valami hátránya egyáltalán a metélésnek?
2019. aug. 30. 09:52
 9/10 anonim ***** válasza:

Csak az van.

Gondolj bele!

Gyakorlatilag levágnak egy darabot a nemi szervedből. Tisztán meg még sokkal rosszabb dolgokat is a tisztán lehet tartani.

2020. jan. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

A körülmetélés az utolsó utáni leheőség csak. Fitymaszűkületet siman meg lehet oldani a fityma tágításával. Nekem is szűk volt korai tizenévesen (általános iskolában), de addig próbálkoztam, míg hátra tudtam húzni. Pár hónapba telt. Anyám egészségügyben dolgozott, gyerekkel foglalkozott, számtalan fitymaszűkületet látott életében és tudta, hogy ehhez nem kell műtét az esetek 99%-ában. Csak hát az orvos inkabb szikéhez nyúlnak, akkor is, ha pár hónap otthoni krémes kenegetéssel és tágítással megoldható lenne a probléma.

Tiszítás: vizet engedsz bele a zuhany alatt, mintha egy zacskót töltenél meg és aztán összefogod a nyílást, megzubogtatod benne a vizet, masszírozod kívülről, majd kiengeded. Ezt megismétled összesen háromszor. Ennyi. Meg csinálhatod azt, hogy nedves fültisztító vattás pálcikával benyúlsz és a makkod körül törlöd amilyen mélyen csak tudod.

Maszturbálni tudtam szűk fitymával is. Mosni ugyanúgy naponta vagy naponta többször kellett, mint egy körülmetélt farkat. Ugyanannyi időbe telt mosni. Vizelés után is megtöltöttem a fitymám vízzel és kimostam.

Most már teljesen normális a farkam, semmi nem utal arra, hogy fitymaszűkületem lett volna. Az öcsémnek gyerekkora óta rövidebb a fitymája, a makkja fele kint van, akkor is, ha ernyedt a pénisze, az én fitymám meg teljesen raborul a makkomra, de simán hatrahúzható már.

Persze ez még a szexuális életem kezdete előtt volt (csak maszturbaltam), de biztosan tudtam volna szexelni is fitymaszűkülettel.

2021. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!