Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális? Veletek is volt így?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális? Veletek is volt így?

Figyelt kérdés
Egyetlen egy kerdest lattam ezzel kapcsolatban itt, de ott se voltak normalis valaszok, es mielott jonnetek azzal, hogy menjek nogyogyaszhoz, mar kertem idopontot, de azert kivancsi vagyok itt mit tudtok mondani errol. Tehat a tegnapi nap folyaman ateltem elso szexualis epmenyemet, es ma azt vettem eszre hogy amikor megneztem a tukorben a huvelybemenetet ott latom hogy a szuzhartya az ott log. Nos ilyen volt e mar veletek? Illetve ez tenyleg a szuzhartya? Mondjuk mas nem lehet, de miert log , visszafog forrni? Koszonom a rendes valaszokat!

2019. aug. 21. 17:59
 1/5 A kérdező kommentje:
19/L ez kimaradt😊
2019. aug. 21. 18:00
 2/5 anonim ***** válasza:
94%

Ez a homoszexualitás kategória.

Szerintem rossz helyen jársz.

2019. aug. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ha tőlünk vársz erre választ itt, akkor nagyon eltévedtél!
2019. aug. 21. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szakadt át rendesen, az nem valami jó dolog.
2019. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog visszanőni, bár orvosilag reparálható, csak éppen minek. Ahogy nem egyforma az emberek szűzhártyája sem, van akinek teljesen minimális és szinte nem is vérzik, max. pecsételget egy kicsit, másnak erőteljesebb méretű. A nőgyógyász majd megmondja / egy pillanat alatt lecsípi teljesen, ezzel semmi gond nincs, nem abnormális jelenség.
2019. aug. 21. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!