Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit gondoltok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondoltok arról ha egy lány perverz? Nem undorító számotokra?

Figyelt kérdés

Ha még egy pasi perverz az oké az már megszokott de egy lány azért legyen erkölcsös ne legyen könnyen kapható meg egyáltalán nem illik szerintem pervezkedni maszturbálni egy lánynak.


De most nézzétek meg el sem hinném hogy ilyen létezik a világban ki gondolta volna hogy a nők is lehetnek perverzek.

[link]



2019. aug. 30. 16:27
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
A maszturbáció mióta perverz dolog? És mi az hogy NEM ILLIK maszturbálni egy lánynak?
2019. aug. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 A kérdező kommentje:

Hát régen a 1800-as években voltak olyan 30 éves nők akik azt sem tudták mit jelent a szűzesség.

és csak akkor csinálták a szexet amikor már férjhez mentek.

2019. aug. 30. 17:27
 13/32 anonim ***** válasza:
Ja hogy te már akkor éltél,, értem,, én perverz vagyok de neked már jó dohos lehet a lyukad,,ez már nekem is sok lenne.
2019. aug. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Úú, perverz? Szereti a vaginális és az orális szexet? Imádom az ilyen quirky lányokat!
2019. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
Még jó hogy nem az 1800-as években élünk.
2019. aug. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem semmi különbség a férfi és nő szexuális vágyai között. Mindkét nemnél egyformán vannak szélsőségek. A különbség annyi, hogy a nőkön sokkal nagyobb a társadalmi nyomás. Míg egy férfi simán eldicsekszik a szexuális életével, addig egy nőt ilyenért gyorsan kinézik a többiek.


A kérdező is jól érzékelteti az általános vélekedést: egy nő legyen "erkölcsös".

Amíg férfiak diktálnak a modern társadalomban, addig ez így is lesz.

2019. aug. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
100%

Még annyit hozzáteszek, hogy a videóban szereplő nők nagyon nem az élvezetért csinálják ezt, hanem pénzért.


Szerintem tudnál pár embert sorolni a környezetedben, aki nem élvezetből jár be dolgozni, hanem mert kell neki a pénz. Ez pont ugyan az, csak ő nem a gépgyárban dolgozik, hanem a szexiparban.

2019. aug. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
Manapság minden kislány perverznek képzeli magát :D
2019. aug. 30. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 Lazy Lover ***** válasza:
Ezt mondom èn is a csajoknak màr egy nyelves csòk is perverz meg az oràl sex....
2019. aug. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy neked pl mi a perverz és mi a normális. De nekem nagyon bejönnek az olyan lányok, Nők, akikben tényleg van valódi peeverzitás. A kaki-pisi dolgokon kívül teljesen mindegy mi az. Lehet enyhe, lehet durva. Csak valódi legyen, ne megjátszott!

48+Ffi

2019. aug. 30. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!