Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak mit gondoltok arról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak mit gondoltok arról ha egy lány perverz? Nem undorító számotokra?

Figyelt kérdés

Ha még egy pasi perverz az oké az már megszokott de egy lány azért legyen erkölcsös ne legyen könnyen kapható meg egyáltalán nem illik szerintem pervezkedni maszturbálni egy lánynak.


De most nézzétek meg el sem hinném hogy ilyen létezik a világban ki gondolta volna hogy a nők is lehetnek perverzek.

[link]



2019. aug. 30. 16:27
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Ha ebbe a láb intenzív használata is benne van a nő részéről, akkor tetszene a nő stílusa.
2019. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 orton ***** válasza:
49%

"Ha még egy pasi perverz az oké az már megszokott de egy lány azért legyen erkölcsös ne legyen könnyen kapható meg egyáltalán nem illik szerintem pervezkedni maszturbálni egy lánynak"


Úgy látom valaki nagyon féltékeny a nő társaira, hogy nem csak misszi, takaró alatt megy nekik is:DD


Amúgy meg igen, legyenek is perverzek, semmi baj nincs vele. Inkább vennék el egy olyan nőt, aki rengeteg férfivel volt, mert 1, ért a szexhez és ismeri a testét 2, kiélte magát és nem fog szarrá csalni, amíg te gürizel, míg otthon van a csecsemőkkel (tisztelet a kivételnek mielőtt beindul a hiszti :D)

2019. aug. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül! Attól is függne, hogy mi a perverzitása!
2019. aug. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
Mit nem adnék egy medical fetisiszta perverz nőért 47f
2019. szept. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne egy nő is perverz? Miert lenne több joga ehez egy férfiinak. Lány vagyok és mód felett perverz. És imádom. 23L
2019. szept. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:

Egy nőnek nem illik perverznek lenni undorító.


De ha egy férfi perverz az is undorító gusztustalan de azt már megszoktuk hiszen majdnem minden férfi perverz.

2019. szept. 1. 13:18
 27/32 orton ***** válasza:

Nem illik :D Mi ez operaest?

Amúgy minek kérdezel, ha kapsz válaszokat érvelléssel és ugyanazt a saját véleményt visszadobod érvelés nélkül?

2019. szept. 1. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Ha neked a maszturbálás is perverznek számít, akkor te viszont prűd vagy. És az ugyanolyan undorító mint a perverzség.

A két véglet.

Ráadásul a perverziót kordában lehet tartani. Attól hogy valaki perverz, ez még nem határozza meg az egész életét. Rengetegen senkinek nem mondják el az extrémebb vágyaikat, és normális, átlagos életet élnek. Viszont aki prűd, annak ez határozza meg az egész életét.

2019. szept. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
51%

Hát basszus egy perverz állat vagyok amiért nő létemre maszturbálok... Legalábbis ha egy szentfazekat kérdezek.

Ha egy orvost kérdezek, akkor okos vagyok és felelősségteljes, amiért felfedezem és kiismerem a saját testem, hogy ha egyszer lesz pasim, akkor el tudjam mondani a férfinek hogy mit szeretek és hogy, ezáltal stabilabbá, erősebbé és kiegyensúlyozottabbá válik a kapcsolatunk. Továbbá feszültséget oldok és boldogsághormonokat szabadítok fel.

2019. szept. 1. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:

Legyen is

A legjobb

2019. szept. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!