Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy nagyon sok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon sok lány kiváló érzelmi szadista, de fizikai részét már nem akarják csinálni?

Figyelt kérdés
2019. aug. 30. 16:27
1 2
 1/13 StevenUp ***** válasza:
85%
Mert lányok
2019. aug. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%

Na, egy panaszkodó pasi...

A nők inkább az alárendelt oldal felé húznak, persze vannak dominánsak is, de kevesebb, ezen belül pedig a szadisták meg még annál is ritkábbak. Törődj bele, a fordított szerepek sokkal gyakoribbak.

2019. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
31%
Mert megkeseredett, gonosz papírkutyák.
2019. aug. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
20%
Mert az embereknek csak addig van nagy pofájuk amíg csak ugatni kell, ha harapni is akkor már nem
2019. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Én pl. azért nem, mert nem feltétlenül tudom felmérni, hogy mennyit bír el a partnerem, illetve mi esik neki jól pontosan. Hiába esek neki egy konyhakéssel vagy pengével, ha mondjuk azt nem akarja, hogy szép mintákat véssek a bőrébe, vagy verem véresre a hátát egy korbáccsal frusztrációmat kiadván, ha mondjuk ő csak arra vágyik, hogy abszolút passzív lehessen szex közben, és amíg mondjuk meglovagolom, addig ki legyen kötve keze-lába, miközben a melleimet az arcába lógatva majd' megfullad.


Nem mindenki szereti az erős fájdalmat, aki azt mondja.


Úgyhogy ha pl. arra vágysz, hogy a kalodába zárt, duzzadt heréidet harapdálják, akkor működj közre a kivitelezésében és adj egyértelmű utasításokat, amíg rá nem érez a másik, meddig mehet el.

2019. aug. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
48%
A nők inkább érzelmi lények a férfiak inkább materiálisak.
2019. aug. 30. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
24%

Lelkileg gyötörni férfit fájdalmasabb mint testileg.

Egy nő nem tud akkorát ütni hogy az tényleg istenesen fájjon ezért a lelkedet tiporjuk szét. Az csuklóból megy

2019. aug. 30. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%

#7


Undorító vagy.

2019. aug. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

én érzelmi szadista vagyok az ágyon kívül, de az ágyban pontosan a lelkiismeretem miatt sub.


egy lány

2019. aug. 30. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
73%
A nőkben nincs meg annyira a szadizmus és agresszió élvezete. Normalis ember nem izgul fel arra hogy üti veri a másikat.
2019. aug. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!