Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk. Van izgalmas sztoritok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Van izgalmas sztoritok arról, amikor tinédzserként meghódítottatok egy idősebb nőt? Vagy esetleg ő hódított meg titeket.

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok akkor, és mennyi a nő? Hogyan történt?

2019. aug. 31. 17:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Én 19,a csaj 28. Ha csaj vagy, privátban elmesélem. Ne kamuzz
2019. aug. 31. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

En 16 a no 28

Privatban elmeselem en is ha erdekel valakit

2019. aug. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lakott a házban egy csinoska özvegy. Ő 33 volt akkor, én 16. Egyszer valami szülinapi bulit tartott otthon, és az ehhez való cuccokat a közeli boltban vásárolta meg, amikor én is pont ott voltam. Így aztán segítettem neki hazacipelni a szatyrokat. Így indult. Később megjavítottam a vasalóját, meg rengeteget tollaslabdáztunk, és a szünetekben beszélgettünk. (Akkoriban nem volt még net, okosteló, stb). Egy ilyen tollasozás után, amikor jó izzadta és porosan leültünk a padra, megemlítette, hogy akár nála is lezuhanyozhatok, mert aznap éppen csinált meleg vizet. (Ennek 44 éve, még nem volt magától értetődő, hogy a falból meleg víz jön.) Örömmel beleegyeztem. Utána legurult egy sör is, cigarettával is megkínált, szóval játszhattam a nagyfiút. (Közben persze egy zabszem se fért volna a fenekembe.)Aztán valahogy megtörtént. Hatalmas kudarc volt részemről, talán 5 mp-ig tartott az első, de nem vette zokon. Azt mondta, mindenkivel előfordulhat ilyen. Később valóban jobb volt. Azt hiszem, mindent tőle tanultam, ami a későbbi sikereimet megalapozta.

Szóval bármennyire is szeretném azt mondani, hogy ez volt az első hódításom, valójában nem csináltam semmit azon kívül, hogy folyton kerestem a lehetőséget, hogy a közelében lehessek. Minden lépést ő tett, én csak úsztam az árral.

2019. aug. 31. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A harmadik válaszolóval nagyon egyetértek, én sem gondolom hogy hódítottam volna, én voltam 20 a nő 45 és mindenképp rá akart beszélni hogy menjünk el egy jósnőhöz. Elmentünk, jó volt, majd visszafelé rábeszélt hogy na a közeli bisztróban egy sör és egy votka. Kettő lett és én nem nagyon bírtam. Akkor leültünk a közeli parkban mondta hogy semmi baj ő vigyáz rám, és átölelt megcsókolt, elővette és orálozott és verte de isteni volt a technikája és hogy türelmes volt, én azért fostam hogy ha meglátnak stb-stb akkor mi lesz de megnyugtatott.
2019. aug. 31. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én se nevezném hódításnak. Inkább ő hódított meg. :) Én kb 19 ö kb 34


Nekem viszont ö volt az első.


Neten ismerkedtünk meg, sokáig csak tervezgettük a dolgot, aztán egyszer elmentem hozzá.


Már a kocsijában is engedett egy kis tapit.


Aztán megérkeztünk hozzá, és egyből egymásnak estünk.

Ahogy az előttem írok említették, én se bírtam túl soká. Utána kicsit olyan bűntudat szerűségem is volt. Elmentünk sétálni. Jobb kedvem lett, vissza mentünk, és még párszor egymásnak estünk :) Másnap mikor hazamentem jól le voltam fárasztva. De érthető módon nem bántam :)

2019. aug. 31. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!