Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek gáz ha ekkora?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek gáz ha ekkora?

Figyelt kérdés
18 éves 167cm 60kg es 13.5cm

2019. szept. 1. 17:51
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Hát, a mai lányoknál 2 méter alatt törpe vagy szóval...az.
2019. szept. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
19%
Gáz...
2019. szept. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%

Megint "a mai lányok" duma, kicsit már unalmas ezt nőként olvasni.

Egyébként ez személyfüggő. Nekem jók ezek a méretek, de nem ezalapján döntök. Ismerkedtem már 155 centis pasival is, de aki nem tudja tolerálni hogy náa alacsonyabb vagy annál bukta. Én azt nem tudom tolerálni ha valaki túlsúlyos, szóval minden nő más, és úgy van meg nekik a saját izlésük, mint neked. A mailányok dumára pedig ne hallgass, nyilván nem tud senki még csak 1000 nőre kiterjedő statisztikával se felhozakodni, csak a saját tapasztalatát (vagyis azt a 2-3 lányt) hozza ide, általános igazságként tálalva...

2019. szept. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%

Nem gáz. Inkább edz egy kicsit mert a 60 kilód elég gáz.

L

2019. szept. 1. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
60 kiló??? :"DD Vasággyal vagy anélkül??
2019. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Probalkoz kis csajoknál. Öcsém. En többet nem panaszkodok az életben.
2019. szept. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gáz. Én is ugyan ilyen paraméterekkel rendelkezek csak én 72 kiló vagyok.
2019. szept. 1. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi köze ennek a testmagasságodhoz, életkorodhoz, testsúlyodhoz? A péniszméretednek semmi. Egyébként nem a mérete számít, hanem az hogyan használják.

Először juss el odáig, hogy lekerüljön a bugyi, úgyhogy irány a konditerem pár kg-t (izomból) felszedni.

2019. szept. 1. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%

Figyelj a farkad mérete valóban nem a legnagyobb, de ez ellen nem tudsz mit csinálni... És nem vagy sovány amúgy ilyen magasságnál...


24/f 184cm 62kg 18cm hossz 5cm vastag

Nah én vagyok a sovány.

Oldalról vékony vagyok, de szemből nem látszik mert széles a vállam, ettől függetlenül gáznak tartom a 62kg-om. Edzéssel próbálok ezen javítani, próbálj te is.Viszont ne legyél törpe felhő.


Alacsonyabb lányoknál simán van esélyed!

2019. szept. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Alacsony lányoknál is esélytelen.
2019. szept. 2. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!