Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg ekkora baj az ha egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ekkora baj az ha egy fiú szűz?

Figyelt kérdés

Itt mindenki "megijed" a szűz fiúkról. De ennek mi az oka?

Jó persze ha valaki amiatt szűz mert igénytelen és nagyon visszataszító azt megértem hogy megijednek tőle a lányok. De van aki amiatt szűz mert vagy nem talált még olyan lány, vagy nem akar alkamizni.

Mert gondolom így látatlanuk azt hiszi minden lány hogy aki szűz 20 felett az biztos ronda is. De szerintem ez nem igaz, magamból kiindulva. Nem vagyok jó az ismerkedésben, és későn érő vagyok, engem pl 16 évesen még nem érdekelt igazán a szex.

Szerintem egész jól nézek ki, a sok sport, meg hogy több önbizalmam van mint 16 évesen. És én mostanában érzem azt hogy készen állok egy kapcsolatra. 22 vagyok. Van egy lány aki tetszik, és nagyon szép is. De amiket itt olvasok az egy kicsit meijeszt. Szóval tényleg ennyire elítélentő az ha valaki nem tízen évesen szexelt először?

Szerintem amúgy nem gondolja azt rólam az a lány hogy szűz vagyok. Ha elmondám neki akkor az lehet hogy baj lenne?


2019. aug. 10. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
30%
Akik itt irjak h ez egy oriasi baj,azok szuzkisfiuk,nincs eletuk,masokat akarnak bantani. Nekio nem jo az eletuk,mert luzerek,ennyi a titok.
2019. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Nem baj. Csak tapasztalatlan vagy.

:)

De gondolom ennyi idősen tudod hogy mennek a dolgok.

2019. aug. 10. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
71%
Csak maganiztosan közeledj, aztán hódítsd meg, csavard el a fejét. Aztán ha már intimebb a helyzetetek, akkor mond el neki. Nem baj az, ha szűz vagy még.
2019. aug. 10. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Azért baj, mert egy szűz fiúval minden nehezebb. Nemcsak a szexben félénkebb és ügyetlenebb , hanem az élet minden más területén is. Nekem meg nincs kedvem ilyen fiú mellett lennem.
2019. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha rögtön az elején megtudnák 1000-ből 1 maradna, deha szex előtt mondod meg akkor már más lenne a szám, ergó hátrány
2019. aug. 10. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Gondold végig logikusan. Van 22 éves srác. Az egyik 16 évesen már szexelt, több nővel is volt már. A másik pedig szűz még. Szerinted melyikőjük lesz jobb az ágyban? Sok nő tudat alatt azt gondolja, hogy "ez szűz, nem volt még barátnője, tuti defektes, valami baj van vele". A jó hír, hogy egy normális nőt ez nem érdekel, ha amúgy szimpatikus vagy neki (de azért ne ezzel kezdjed, hogy szűz vagy).
2019. aug. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!