Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az emberek miért olyan ostobák...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az emberek miért olyan ostobák hogy mások preferenciájába belekeverik a rasszizmust?

Figyelt kérdés

bejönnek a fekete és az ázsiai (koreai, japán, kínai, indiai) nők is, de van olyan haverom aki megmondta, hogy neki csak a fehér lányok jönnek be, sőt az ázsiai lányok tulajdonképpen taszítják

oké, mindenkinek megvan a maga ízlése, nincs előítélete irántuk, egyszerűen szexuálisan nem vonzódik hozzájuk

de a nővérem ma mesélte, hogy az egyik barátnője rasszistának bélyegezte meg a napokban, amikor mondta, hogy ő a fekete férfiakat nem tartja vonzónak, csak a fehéreket

nem azért de hogy lehet valaki ennyire hülye? egyébként a nővéremet nem izgatta különösebben, szal lehet nekem van túl sok szabadidőm hogy mások hülyesége bosszant fel



2019. szept. 1. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
70%
Az ilyen csak önmagát akarja morálisan feljebbvalónak beállítani, bármilyen elejtett mondatot kiforgatva. A manapság divatos módszer a rasszizmus kiáltása úton-útfélen. Nem tudom a nővéred mit keres még egy ilyen kiállhatatlan ember társaságában, pár országgal arrébb az ilyen pletykák már állásokba kerülnek (és nem annak aki terjeszti).
2019. szept. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
57%

Azért mert a nővéred barinője bele ugrik minden álló fszba még nem lesz rasszista a nővéred azért mert a színes bőrűekre nem izgul.

Engem se vonzanak szexuálisan.

2019. szept. 1. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

"Nem tudom a nővéred mit keres még egy ilyen kiállhatatlan ember társaságában, pár országgal arrébb az ilyen pletykák már állásokba kerülnek"

hát ez inkább az hogy van egy baráti társasága, és vannak ott olyan emberek, akik több emberrel együtt megtűr, de kettesben nem hiszem hogy elmenne ezzel a csajjal moziba vagy vásárolni

amúgy nem kell félteni, Oroszországba megy jövőre mesterképzésre, ott nem úgy gondolkodnak mint a tengeren túlon nyugaton

2019. szept. 1. 20:03
 4/7 anonim ***** válasza:
66%
Ezt úgy hívják a ló két oldala. Aki rasszista az nem szereti a színes bőrűeket, de aki igen az meg sokszor bőszen rasszistázik ha valaki nem osztja az ő nézeteit, azaz éppen úgy intoleráns mint a rasszisták csak a "másik oldalról".
2019. szept. 1. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Álszentség.
2019. szept. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

A legnagyobb rasszisták azok akik maguk ellenzik az egészet.

Hiszen az adott népcsoportot a bőrszíne miatt emeli ki. Akkor ki is a rasszisza?:) tudom, az összes hülye rasszistát kiáltó, amerikai álomvilágban él, és üres az agya...

2019. szept. 1. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem rasszizmus, hanem párválasztási diszkrimináció. Azt jól érzi, aki ezt szóvá teszi, hogy a párválasztás diszkriminál, de ez mindig, mindenhol így van. Ha belegondolsz, ilyen szempontól a férfiak vannak a leggyakrabban diszkriminálva, hiszen átlagférfi nem kell az átlagnőnek 9/10-szer.
2019. szept. 4. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!