Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha erotikus társkeresőn egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha erotikus társkeresőn egy nagy farkú, vékony testalkatú, izmos, nálam jóval fiatalabb srác írt nekem (én kövér 38 éves nő vagyok), akkor ő tényleg indul a dagadt nőkre, vagy csak azért írt rám, mert nem talál vékonyat?

Figyelt kérdés
ápr. 28. 16:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
Megdugna már bárkit
ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem tök mindegy?


Ha nem talál kedvére való nőt és azért van veled akkor is veled van. Ez akkor kéne érdekeljen ha komolyan tervezel vele, de azt meg nem tudsz nulla ismeretség mellett.


(amúgy nekem is bejönnek a duci nők, volt olyan haverom aki kifejezetten izmos, jól kinéző, sármos pasi és az ő felesége is kövér)

ápr. 28. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Ráír sok csajra. A csinosabb csajoknak nem annyira pálya az, hogy csak meg akarja dugni őket egy pasas, mégha jó testű is. Örülj neki, használd ki… :)
ápr. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Engem csak szex érdekel. Csak kíváncsi voltam. Mert ő nagyon vékony, én meg 100 kg. Amúgy örülök, hogy ilyen jelentkezőm van.
ápr. 28. 16:38
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy mit számít az indíték egy szexpartner keresőn.
ápr. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

ma 16:38

Engem is csak az szokott érdekelni, de engem az ilyen 100 kg körüli nők úgy szoktak elhajtani a 67 kilómmal, hogy a lábam se éri a földet. :D

Külön körök, mire képesek részben elhinni, hogy tetszenek a molett nők és akkor még jön az, hogy ők nem szeretik a vékony pasikat.

ápr. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6 Mondjuk 67 kilóval szerintem a legtöbb nő nem tartana elég férfiasnak egy ilyen oldalon. Szerintem itt inkább ez van, nem az hogy az adott nők húsosabbak.
ápr. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

#7 vékonyabb testalkatú nők emiatt sokkal ritkábban problémáznak.


De amúgy lehet igazad van és sok nőnek kell az az érzés, hogy drabális állat legyen a pasi, de ez se mindenki számára alap.

ápr. 28. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Persze, én 183/83 vagyok és sokszor megkapom, hogy nagyobb darab, izmosabb pasit keres.
ápr. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább a nagyobb darab pasik tetszenek, de voltam már vékonnyal is, vele is jó volt. A vékonyabbak sokkal fürgébbek is.
ápr. 28. 16:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!